Іванківський відділ обслуговування громадян ГУ ПФУ у Київській області інформує

10 Червня, 2021 р., 16:05
11.06.2021 року об 11:00 год. в адмінприміщенні селищної ради відбудеться засідання постійної комісії Іванківської селищної ради з питань бюджету та фінансів.
02 Червня, 2021 р., 16:55
Відповідно до статті 10  Закону України “Про службу в органах місцевого самоврядування” Іванківська селищна рада оголошує конкурс на зайняття вакантної посади посадової особи органів місцевого самоврядування:
19 Квітня, 2021 р., 10:45

14 Квітня, 2021 р., 16:31
Шановні мешканці Іванківської селищної територіальної громади!
01 Квітня, 2021 р., 17:40

12 Березня, 2021 р., 16:50
Додаток 2 до Порядку передачі документації для надання висновку з оцінки впливу на довкілля та фінансування оцінки впливу на довкілля

21 Січня, 2021 р., 16:00
Протягом багатьох століть українці мріяли про незалежну єдину соборну державу, про те, щоб землі, які з історичних причин були поділені різними країнами, об’єдналися.