НОВИНИ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ

16 Червня, 2021 р., 09:57
10 червня 2021 року представники ПАТ «Київхліб» звернулись до Іванківської районної філії КОЦЗ з проханням допомогти укомплектувати наступні вакансії на підприємстві:
09 Червня, 2021 р., 09:54
09.06.2021 року в Іванківській районній філії Київського обласного центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій на замовлення сільськогосподарського підприємства ВП «Полісся». Провідний агроном Сергій Фещук ознайомив шукачів роботи з вакансіями підприємства, умовами роботи, вимогами до працівника та рівнем заробітної плати. На сьогоднішній день роботодавцю потрібні працівники на завантаження хімії в спеціалізовані агрегати. Місце проведення робіт: територія Поліської ОТГ. Є можливість доставки працівників службовим транспортом з таких населених пунктів, як Обуховичі, Термахівка та населені пункти Поліської ОТГ. Режим роботи 1/1 (регулюється в залежності від погодних умов). Додатково роботодавець надає працівникам спецодяг та забезпечує триразовим безкоштовним харчуванням. Заробітна плата встановлюється від виробітку (в середньому 12000 -14000 грн). За додатковою інформацією просимо звертатись до Іванківської районної філії Київського обласного центру зайнятості (смт.Іванків, вул. Івана Проскури, 5А), номери телефону філії (04591)5-51-36 та (04591)5-28-36.
02 Червня, 2021 р., 16:15
02 червня 2021 року в рамках інформаційного семінару із загальних питань зайнятості в Іванківській районній філії Київського обласного центру зайнятості відбулася презентація військової служби за контрактом.
27 Травня, 2021 р., 10:36
17 травня в Київській області відбулися останні заходи в рамках оголошеного 19 квітня Місячника професійної орієнтації для учнів 8-11 класів закладів загальної середньої освіти. Тож час підбити підсумки.

27 Травня, 2021 р., 10:35
26 Травня, 2021 р., 10:33
На минулому тижні в Іванківській районній філії Київського обласного центру зайнятості відбувся інформаційний семінар для безробітних за участю представника Пенсійного фонду України.
20 Квітня, 2021 р., 14:47
В Київській області нещодавно завершився профорієнтаційний онлайн марафон «Профлайфхак або як обрати професію майбутнього». Його організатори: Київський обласний центр зайнятості та Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди, зуміли в інтересах осіб, яким не байдужі питання професійного самовизначення, об’єднати  на одному майданчику 22 спікерів. Марафон тривав з  10 березня по 01 квітня 2021 року.
20 Квітня, 2021 р., 14:24
Для учасників бойових дій, які звернулися до служби зайнятості з метою пошуку роботи проведений інформаційний семінар з дотриманням санітарних вимог. У заході також взяли участь представники Іванківського центру соціально-психологічної реабілітації населення.
15 Квітня, 2021 р., 14:19
15 квітня 2021 року учасники бойових дій, які шукають роботу та зареєстровані як безробітні в Іванківській районній філії Київського обласного центру зайнятості взяли участь в двомісячнику благоустрою на території Іванківської селищної ради.
18 Січня, 2021 р., 14:34
В рамках адміністративно-територіальної реформи та з метою наближення соціальних послуг до населення 18 січня 2021 року підписано Угоду про співпрацю та взаємодію між Іванківською селищною радою та Іванківської районною філією Київського обласного центру зайнятості.