Шановні мешканці Іванківської територіальної громади!!!

Дата: 09.06.2021 08:45

Прикордонники інформують Вас, що адміністративні межі громади входять до переліку контрольованих прикордонних районів де, відповідно до законодавства України, встановлюється прикордонний режим. Поряд з цим наголошуємо, що в межах населених пунктів с.Страхолісся, с.Горностайпіль, с.Дитятки, Старі Соколи  проходить прикордонна смуга в якій діють правила прикордонного режиму.

Питання прикордонного режиму передбачені постановою Кабінету Міністрів України від 27.07.1998 р. № 1147, та включають в себе систему режимних заходів у прикордонній смузі та контрольованому прикордонному районі, які регламентують правила в'їзду, тимчасового перебування, проживання, пересування громадян України та інших осіб, провадження робіт, обліку та тримання на пристанях, причалах, базах для стоянки й в пунктах базування маломірних суден, інших засобів, що не є суднами, але пристосовані для переміщення на них людей  по воді  (водний мотоцикл, водний велосипед, моторний гідродельтаплан, дошки для занять  різними видами серфінгу тощо).

Так, для перебування в межах території Іванківської громади, поза межами населених пунктів, громадяни та іноземці, відповідно до вищезазначених норм законодавства, повинні мати при собі документ, що посвідчує особу. Для іноземців – національний паспорт або документ, що його замінює.

В період навігації актуальним питанням для територіальної громади залишається вихід на воду маломірних плавзасобів. Нагадуємо, що вихід в акваторії Київського водосховища та річки Тетерів, здійснюється встановленим порядком з належним чином зареєстрованих та облаштованих об’єктів базування.

Зазначимо, що прикордонники виконують покладені на них обов’язки відповідно до чинного законодавства України та в межах своєї компетенції.

Держприкордонслужба України – прозора організація, що відкрита для взаємодії та діалогу з громадою та усіма зацікавленими сторонами. Тому в разі виникнення питань прикордонної спрямованості, потреби в роз’ясненні законодавчих норм, або бажані повідомити про правопорушення звертайтесь до відділу прикордонної служби «Іванків» за адресою: смт Іванків, вул. Зоряна 11-А або за тел. (044) 492-39-45.