ПРЕЗЕНТАЦІЯ ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ ЗА КОНТРАКТОМ

Дата: 02.06.2021 16:15

02 червня 2021 року в рамках інформаційного семінару із загальних питань зайнятості в Іванківській районній філії Київського обласного центру зайнятості відбулася презентація військової служби за контрактом.

Т.в.о. заступника військового комісара – начальник відділення рекрутингу та комплектування Іванківського об’єднаного районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олексій Грищенко ознайомив учасників семінару з умовами  проходження військової служби за контрактом ЗСУ: розміром грошового забезпечення, соціальним пакетом, строком контракту. Також представник центру комплектування поінформував присутніх щодо можливості здобуття вищої освіти після укладення другого контракту та збереження місця роботи та середньомісячної заробітної плати при укладенні (продовженні) контракту.

За більш детальною інформацією щодо можливості проходження військової служби за контрактом звертайтесь до Іванківського об’єднаного районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, смт.Іванків, вул.Зоряна, 11в/1, тел. (04591)5-13-45.