02.06.2021 Засідання ТЕБ та НС.

Дата: 02.06.2021 16:10

02.06.2021 заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Іванківської селищної ради Василь Янута провів засідання постійної комісії селищної ради з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, де розглянули питання:

1. Про заходи щодо забезпечення готовності до реагування на можливі надзвичайні ситуації в умовах ускладнення воєнно-політичної обстановки.

2. Про підсумки пропуску весняної повені, льодоходу та дощових паводків у 2021 році.

3. Про зняття карантинних обмежень зі сказу тварин на території с. Сукачі Вишгородського району.

4. Про стан забезпечення протипожежного захисту навчальних закладів Іванківської селищної ради.

5. Про забезпечення заходів протидії з розповсюдження пожеж в екосистемах на території Іванківської селищної громади.

Комісією прийняті відповідні рішення.

ПРОТОКОЛ КОМІСІЇ.