28.05.2021 Сесія.

Дата: 28.05.2021 15:02
Кількість переглядів: 527

28.05.2021 під головуванням селищного голови Тетяни Свириденко в залі засідань Іванківської селищної ради відбулось засідання чергової восьма сесія Іванківської селищної ради.

Розглядалися питання:

 1. Про внесення змін до Програми  підтримки і розвитку         підприємств житлово-комунального господарства Іванківської селищної ради та запобігання їх банкрутству на 2021 рік.
 2. Про затвердження  Порядку списання майна комунальної власності Іванківської селищної територіальної громади.
 3. Про внесення змін до переліку об’єктів комунальної власності Іванківської селищної територіальної громади першого типу, які можуть бути передані в оренду шляхом проведення електронних торгів (аукціону) у 2021 році. 
 4. Про затвердження Положення про порядок призначення  на посади та звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, що належать до комунальної власності Іванківської селищної територіальної громади.
 5. Про внесення змін до Програми стимулюючих доплат працівникам КНП ІРР «Іванківська ЦРЛ» на 2021 рік.
 6. Про внесення змін до  Програми підтримки творчих та обдарованих дітей закладів освіти Іванківської селищної територіальної громади на 2021-2025 роки», затвердженої рішенням Іванківської селищної ради від 24.12.2020 № VIII-2/50.
 7. Про утворення комунального закладу Іванківської селищної ради «Денний центр соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі(з кризовими кімнатами для  цілодобового перебування)».
 8. Про припинення діяльності Кропивнянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Іванківської селищної ради.
 9. Про внесення змін до  Положення про старосту.
 10. Про затвердження старости сіл Макарівка, Мала Макарівка, Русаки,  Нові Макалевичі.
 11. Про Програму висвітлення діяльності селищної ради, виконавчого комітету, посадових осіб та депутатів селищної ради у засобах масової інформації у 2021 році. 
 12. Про внесення змін до рішення Іванківської  селищної ради від 24.12.2020 №VIIІ-2/62«Про бюджет Іванківської селищної територіальної громади на 2021 рік».
 13. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража по вул. Київська в смт Іванків, Вишгородського району Київської області.
 14. Про надання дозволу на розробку Детального плану території для експлуатації та розміщення  дорожнього сервісу в смт Іванків Ісаюк  О.В.
 15. Про надання дозволу  на розробку Детального плану території  земельної ділянки в с. Степанівка Шмигельська Т.М.
 16. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних ділянок в натурі  (на місцевості) нерозподілених та невитребуваних земельних    ділянок і земельних часток (паїв) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
 17. Про укладання договорів оренди  на земельні частки (паї), власники яких померлі, а спадкоємці не визначені для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами сіл Варівськ, Рахвалівка, Людвинівка ПП «Корона-Сервіс +».
 18. Про укладання договорів оренди  на земельні частки (паї), власники яких померлі, а спадкоємці не визначені для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами сіл Сидоровичі, Полідарівка, Буда-ПолідарівськаПП «Корона-Сервіс +».
 19. Про укладання договорів оренди  на земельні частки (паї), власники яких померлі, а спадкоємці не визначені для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами сіл Обуховичі, Станішівка ПП «Корона-Сервіс +».
 20. Про укладання договорів оренди  на земельні частки (паї), власники яких померлі, а спадкоємці не визначені для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами села Олізарівка ПП «Корона-Сервіс +».
 21. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) нерозподілених та невитребуваних земельних ділянок і земельних часток (паїв), які знаходяться  за межами сіл  Олива, Старовичі, Захарівка   ТОВ «Тріом Агро».
 22. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), невитребувані земельні часки (паї), які знаходяться за межами сіл Прибірськ, Пироговичі ТОВ «Корона-Сервіс 1».
 23. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), невитребувані земельні часки (паї), які знаходяться за межами села Олізарівка ПП «Корона-Сервіс +».
 24. Про  надання дозволу на розробку  технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земель на право постійного користування землею СГВК «Олізарівський» на умовах оренди.
 25. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) межземельних ділянок в натурі (на місцевості), невитребувані земельні часки (паї), які знаходяться за межами сіл Варівськ, Рахвалівка, Людвинівка ПП «Корона-Сервіс +».
 26. Про продовження терміну дії рішення від 02.03.2017 року №  VII-23-738 Іванківської селищної ради, Іванківського району, Київської області  VII cкликання «Про продовження терміну дії рішення селищної ради від 27.08.2015р. № VI-79-4000 гр. Соколовському В.А.»
 27. Про внесення змін до договору оренди землі.
 28. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства.
 29. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості).
 30. Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки.
 31. Про надання дозволу на розробку технічних документацій із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва, обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
 32. Про надання дозволу на розробку  проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства.
 33. Про  надання дозволу на розробку технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості для  ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
 34. Про внесення змін до рішення сесії про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі на місцевості для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
 35. Про надання дозволів на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду для розміщення та експлуатації об'єктів дорожнього сервісу.
 36. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в довгострокову оренду для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.
 37. Про надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва.
 38. Різне.

З усіх питань порядку денного депутати прийняли відповідні рішення.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь