ІНФОРМАЦІЙНИЙ СЕМІНАР ЗА УЧАСТЮ ПРЕДСТАВНИКА ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ

Дата: 26.05.2021 10:33

На минулому тижні в Іванківській районній філії Київського обласного центру зайнятості відбувся інформаційний семінар для безробітних за участю представника Пенсійного фонду України.

Заступник начальника відділу обслуговування громадян №9 (сервісний центр) ГУ ПФУ у Київській області Наталія Князєва під час заходу ознайомила з послугами Пенсійного фонду України, порядком отримання довідок за формою ОК-7 та ОК-5 та поінформувала про  електронні сервіси, які надають можливість дистанційного обслуговування. Також Наталія Яківна акцентувала увагу на важливості легальних трудових відносин з роботодавцем та негативних наслідках тіньової зайнятості.

Наприкінці зустрічі учасники семінару отримали відповіді на свої запитання та індивідуальні консультації.