Штабне тренування

Дата: 26.05.2021 09:14

26 травня 2021 року, на виконання протокольного рішення позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 14 травня 2021 року №30, буде проводитись штабне тренування та відпрацювання заходів щодо переведення територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Київської області з режиму функціонування в мирний час на режим функціонування в особливий період.

Штабне тренування:

Тема: «Дії органів управління та сил цивільного захисту територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ Київської області у вищих ступенях готовності до дій за призначенням в умовах особливого періоду»

Мета: вдосконалення злагодженості та оперативності роботи органів  управління та сил цивільного захисту з питань організації виконання заходів щодо проведення у вищі ступені готовності до дій за призначенням в умовах особливого періоду.

Тривалість: 1 доба (8:00 26.05.2021-18.00 26.05.2021)