25.05.2021 Комісія.

Дата: 25.05.2021 11:54

25.05.2021 селищний голова Тетяна Свириденко провела засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Іванківської селищної ради.

Під час засідання розглядалися питання:

1. Про надання дозволу на дарування ¼ частини житлового будинку, загальною площею 134 кв.м. та належить йому на праві приватної спільної сумісної власності, своєму сину, який має малолітню дитину, за умови, що житлові та майнові права дитини не будуть порушені.
  2. Про надання дозволу на вчинення правочину в інтересах неповнолітньої дитини 2006 р.н., щодо переоформлення 50% житлового будинку, загальною площею 73,0 кв.м., який належить на праві приватної спільної власності.

Одночасно надати дозвіл на вчинення правочину в інтересах неповнолітньої дитини, щодо переоформлення 50% квартири, загальною площею 45,5 кв.м., та належить їй на праві приватної власності.

Зобов’язати на підписання від імені та в інтересах неповнолітньої дитини 2006 р.н. правочину, передбаченого абзацами першим та другим цього пункту.

1. Про надання дозволу на дарування житлового будинку загальною площею 87,3 кв.м. та земельної ділянки загальною площею 0,12 га, які належать на праві спадкової власності, своїй неповнолітній внучці 2006 р.н., за умови, що житлові та майнові права неповнолітньої будуть порушені.

Зобов’язати на підписання від імені та інтересах неповнолітньої дитини 2006 р.н., правочину, передбаченого абзацом першим цього пункту.

1. Про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Прийнято відповідні рішення.