Життя – це найдорожчий скарб.

Дата: 24.05.2021 16:02

Життя – це найдорожчий скарб. Та в дитинстві ми не розуміємо, що ним треба дорожити і здоров'я берегти. В цей час майбутнє уявляється безхмарним, а життя – безкінечним. Та насправді це не так, мить - і яскраві фарби радості змінюються на сумні відтінки біди. А щоб цього не сталося, потрібні знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації, і, головне, чітко їх дотримуватись

Тому традиційно в школах проводиться Тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого є профілактика дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки на дорозі. Учні у цікавій ігровій формі повторюють правила дорожнього руху, переглядають мультфільми і визначають порушення як з боку пішохода, так і з боку водія, а яскраві інформаційні буклети «Правил дорожнього руху» нагадують про уважність та дисциплінованість.

Заходи відбулися в навчальних закладах територіальної громади із залученням представників Іванківської селищної ради та старшого інспектора ювенальної превенції Вишгородського  РУП  Хоменко Наталією В’ячеславівною.