24.05.2021 Апаратна нарада.

Дата: 24.05.2021 11:39

24.05.2021 під керівництвом голови селищної ради Тетяни Свириденко, відбулася апаратна нарада за участю керівників відділів, а також підприємств і установ селищної ради, на якій було підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено заходи на найближчий період.

Керівники відділів та установ доповіли про проведену роботу, зазначили проблемні питання та шляхи їх вирішення.

В ході апаратної наради директор КНП ІСР «Іванківська ЦРЛ» Лариса Цуп повідомила, що на стаціонарному лікуванні перебуває 94 особи.

Головний лікар КНП ІСР «Іванківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Інна Смірнова повідомила, що працюють згідно плану роботи. Медичні заклади в громаді забезпечені необхідними препаратами для надання невідкладної медичної допомоги.

Начальник Іванківського міжрайонного управління головного управління Держпродспоживслужби у Київській області Валерій Кожан повідомив, що протиепізоотична ситуація в громаді стабільна та благополучна.

Начальник комунального підприємства «Іванківське комунальне управління водного господарства» Іван Сергієнко повідомив, що на минулому тижні було усунуто 7 поривів, на даний час бригада працює в с. Старі Соколи.

Начальник Іванківського РС ГУ ДСНС України у Київській області Наталія Поливач повідомила, що протягом минулого тижня було здійснено 1 виїзд на ліквідацію пожежі, загорання сміття в с. Горностайпіль.

Старший дільничний офіцер поліції №1 Вишгородського РУП ГУ НП в Київській області Василь Верешко повідомив, до Іванківського ВП Вишгородського ВП ГУ НП в Киїхвській області за минулий тиждень надійшло 178 заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення, до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 11 заяв, складено 117 адміністративних протоколів.

За результатами наради селищний голова найважливіші питання взяла під особистий контроль.