Розпочинаємо рубрику «Добрі новини та щира вдячність»

Дата: 11.05.2021 16:04

Загальна площа Іванківської територіальної громади складає – 3,62 тис. кв.км (12,87 % від площі області), з них: сільскогосподарські угіддя -  38,97 % (в т.ч. рілля — 14,42 %), ліси — 44,78 %, інше – 16,25 %.

Кількість населених пунктів – 81 в т.ч. селища міського типу – 1.

Населення – 29,239 тис. осіб, в т.ч. міського – 10,388 тис. осіб, сільського 18,851 тис. осіб.

Загальна протяжність доріг державного значення - 69 км.

Загальна протяжність вулиць та доріг комунальної власності по Іванківській селищній територіальній громаді - 573,1 км (дороги з твердим покриттям 315,5 км, ґрунтових доріг 257,6 км).

Автомобільні дороги, як найважливіша складова транспортної інфраструктури, є необхідною передумовою економічного і соціального розвитку  Іванківської селищної територіальної громади. На сьогодні стан розвитку дорожнього господарства громади свідчить про певні труднощі, зумовлені недостатнім фінансуванням дорожньо-ремонтних робіт.

Зважаючи на це селищним головою Тетяною Свириденко неодноразово надсилалися відповідні звернення до Київської обласної державної адміністрації, Київської обласної ради, Служби автомобільних доріг в Київській області щодо сприяння в проведенні ремонту автомобільних доріг О-101110 Іванків-Радомишль, О-101111 Розважів-Тетерівське-Кухарі та О-101108 Оране-Страхолісся.

Депутатами Іванківської селищної ради на позачерговій 3 сесії (27.01.2021 року) було підтримано рішення про виділення коштів з бюджету Іванківської селищної територіальної громади у сумі 10 000 грн. для співфінансування ремонту доріг КПП «Дитятки» - КПП «Прип’ять» з відгалуженням до ДСП «ЧАЕС» за участю Служби автомобільних доріг у Київській області.

Начальник Служби автомобільних доріг у Київській області Ничік Руслан В’ячеславович виступаючи перед депутатами на цій сесії зазначив, що на території Іванківської селищної територіальної громади буде проведено ямковий ремонт доріг від с. Феневичі до території зони відчуження.

В ході обстеження автомобільної дороги 0101110 Іванків-Радомишль встановлено, що на ділянці км 7+800 – км 12+400 виявлено найбільше дефектів дорожнього покриття у вигляді вибоїн, викришування, лущення. Тому, першочергово існує потреба у проведенні поточного середнього ремонту вищезазначеної ділянки автомобільної дороги протяжністю 4,6 км.

На виконання розпорядження голови КОДА від 02 березня 2021 року №102 «Про схвалення проєкту змін до Програми розвитку Автомобільних доріг у Київській області на 2020-2022 роки» оголошено було процедуру закупівлі «Поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення 0101110 Іванківв-Радомишль на ділянці км 7-800 – км 12+400» шляхом проведення відкритих торгів на суму 15 743 671,40 гривень.

В результаті всіх цих вищеперерахованих заходів Київською обласною державною адміністрацією було включено ремонтні роботи доріг О-101110 Іванків-Радомишль та О-101108 Оране-Страхолісся до плану заходів, пов’язаних з підготовкою до відзначення 35-х роковин Чорнобильської катастрофи.

За сприяння Київської обласної державної адміністрації, Вишгородської районної ради та Служби автомобільних доріг у Київській області, напередодні великодніх свят, було відремонтовано ПП «Автомагістраль» 4,6 км дороги О-101110 Іванків-Радомишль.

Іванківська селищна рада висловлює щиру вдячність губернатору Київської обласної державної адміністрації Володіну Василю Геннадійовичу, першому заступнику голови Київської обласної державної адміністрації Назаренку Дмитру Юрійовичу, начальнику Служби автомобільних доріг у Київській області Ничіку Руслану В’ячеславовичу, голові Вишгородської районної ради Анісімову Андрію Євгеновичу, керівництву ДАЗВ Костюку Сергію Миколайовичу та Пляцку Андрію Валерійовичу, ПП «Автомагістраль», його працівникам та безпосереднім виконавцям робіт, за якісну та оперативну роботу,  за підтримку та небайдужість до проблем нашої територіальної громади.

Завдяки вашим зусиллям, спрямованим на забезпечення благополуччя нашого населення, Іванківська селищна територіальна громада матиме змогу користуватися автомобільними сполученнями високих стандартів. За що безмежно вдячні Вам!

Бажаємо вам мирного неба і міцного здоров’я, успіхів в удосконаленні професійної майстерності, натхнення і віри в силу власної держави.