Шановні жителі громади!

Дата: 08.05.2021 07:13

Щиро вітаю усіх Вас із Днем пам’яті та примирення.

Сьогоднішній день – урочистий і трагічний водночас. Він близький та величний для всіх поколінь українців.

Це свято змушує і молодих, і тих, хто має значний життєвий досвід, згадати героїв, які полягли за нашу свободу. Адже немає в Україні родини, яку оминула б страшна війна.

8 травня 45-го року після шестирічної війни був встановлений довгоочікуваний мир в Європі. З 2015 року Україна приєдналася до європейських країн у відзначенні Дня пам’яті та примирення. Ця нова для нас традиція жодним чином не підміняє, а доповнює і посилює звичне державне свято – День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Цілком природно, що вже сьомий рік поспіль восьмого травня День пам’яті та примирення ми відзначаємо в унісон з більшістю європейських країн. Двадцять третя нуль одна 8 травня сорок п'ятого – момент, коли було припинено вогонь, і в Європі настала перша хвилина вистражданого миру.

Схиляємо голову перед пам’яттю співвітчизників, які поклали життя за Батьківщину. Згадаємо в цей день і тих, хто зустрів Перемогу, але не дожив до сьогоднішнього дня.

Шановна громадо, відзначаючи сьогодні День пам’яті та примирення ми в першу чергу віддаємо данину поваги мільйонам наших співвітчизників, які рятували від нацизму Україну, Європу та світ.

Змінюються покоління, але не змінюється наше ставлення до Героїв війни – ми низько вклоняємось їхній мужності і відвазі.

Миру всім нам, єдності, свободи, щастя, злагоди та добробуту кожній родині!

Зі святом!

Селищний голова     Т. СВИРИДЕНКО