30.04.2021 Комісія ТЕБ та НС.

Дата: 30.04.2021 17:34

30.04.2021 Іванківський селищний голова Тетяна Свириденко провела засідання постійної комісії селищної ради з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, де розглянули питання:

1. Про розвиток епідемічної ситуації на території селищної територіальної громади, пов’язаною із гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2 та заходи щодо недопущення її поширенню.

2. Про виконання обмежувальних заходів на території селищної територіальної громади з метою запобігання поширенню гострої респіраторної  хвороби COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, зокрема щодо перебування громадян в громадських місцях у період великодніх, святкових та поминальних днів.

Комісією прийняті відповідні рішення.

ПРОТОКОЛ КОМІСІЇ.