Шановні жителі громади!

Дата: 30.04.2021 09:16

Від щирого серця вітаємо вас з найвеличнішим православним святом – світлим Воскресінням Христовим.

Дійшовши до нас з глибини віків, Свята Пасха Господня поєднує в собі високі християнські чесноти, самобутність і неповторність традицій багатьох поколінь українців.

Великдень відроджує в наших душах віру та наповнює їх добром, радістю і любов'ю. Глибоко замислюючись над його істинним смислом, ми з особливим оптимізмом і надією дивимося у майбутнє, сподіваючись, що наші справи і помисли повернуться щастям і добробутом для наших рідних та ближніх.

Нехай світло пасхальних свят увійде в кожний дім і кожну родину, принесе у ваші серця радість і душевний спокій. Хай панують в оселях здоров’я, любов, щастя, добробут, душі стають світлішими, а помисли – щирими та добрими. Всіх Вам земних благ!

Христос воскрес!

З повагою,