ОГОЛОШЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ

Дата: 17.05.2021 16:06

Відділом з питань комунальної власності Іванківської селищної ради було розроблено проект регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу до проекту рішення Іванківської селищної ради «Про затвердження Положення про приватизацію об’єктів комунальної власності Іванківської селищної територіальної громади (малу приватизацію)».

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» повідомляємо, що з 17 травня 2021 року даний проект та аналіз регуляторного впливу опубліковано в мережі інтернет на офіційному веб-сайті Іванківської селищної ради за адресою: https://ivankiv-gromada.gov.ua у підрозділі «Проекти регуляторних актів», розділ «Регуляторна політика» з метою одержання пропозицій та зауважень від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань.

Також з повним текстом проекту регуляторного акту, аналізом регуляторного впливу можна ознайомитись, безпосередньо, у відділі з питань комунальної власності Іванківської селищної ради за адресою: смт Іванків, вул. Івана Проскури, 17, вівтороксереда з 8.00 до 17.00.

Пропозиції, зауваження та рекомендації до проекту рішення приймаються у письмовому вигляді протягом місяця з дня оприлюднення регуляторного акту та подаються на e-mail: komvlasnist_isr@ukr.net, fondmayna@ukr.net з поміткою – «Пропозиції до проекту рішення Іванківської селищної ради «Про затвердження Положення про приватизацію об’єктів комунальної власності Іванківської селищної територіальної громади (малу приватизацію)» або за поштовою адресою розробника.

Контактна особа: Василенко Сергій Юрійович – головний спеціаліст юридичного відділу Іванківської селищної ради.

Телефон для довідок: (04591) 5-29-99.