ОГОЛОШЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ

Дата: 17.05.2021 15:59

Оголошення про оприлюднення регуляторного акту

Проєкт рішення "Про затвердження Положення про приватизацію об’єктів комунальної власності Іванківської селищної територіальної громади (малу приватизацію)"

Про встановлення туристичного збору на території Іванківської селищної територіальної громадина 2022 рік.

Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Іванківської селищної териріальної громади на 2022 рік.

Про встановлення ставок та пільг із сплати із сплати земельного податку на території Іванківської селищної териріальної громади на 2022 рік.

Про встановлення розміру ставок єдиного податку на території Іванківської селищної териріальної громади на 2022 рік.

Про встановлення ставок акцизного податку з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів на території Іванківської селищної териріальної громади на 2022 рік.

Про встановлення транспортного податку на території Іванківської селищної териріальної громади на 2022 рік.