26.04.2021 Покладання квітів.

Дата: 26.04.2021 15:39

26.04.2020 в Іванківській селищній територіальні громаді відбулися заходи у зв'язку із 35-ми роковинами Чорнобильської трагедії: покладання квітів до пам'ятників Героя Радянського Союзу В.Кибенка в парку Слави смт Іванків, ліквідаторам наслідків аварії на ЧАЕС при в'їзді в селище Іванків, до пам'ятного знаку В.Кибенку в смт Іванків, який знаходиться на одноіменній вулиці та до пам’ятного знаку автомобілістам.

В залі засідань селищний голова Тетяна Свириденко від імені голови Київської обласної державної адміністрації Василя Геннадійовича Володіна та від себе особисто висловила щиру подяку ліквідаторам аварії на ЧАЕС, побажала міцного здоров'я, щастя, благополуччя, миру і злагоди в родинах. Згадала історичні факти, пов'язані з аварією на ЧАЕС, назвала імена героїв-ліквідаторів, які ціною свого здоров'я та життя заплатили за можливість жити своїм нащадкам. З метою їх вшанування Тетяна Дмитрівна оголосила хвилину мовчання.

За самовідданість, мужність та героїзм, виявлені під час ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, неоціненний подвиг перед світовою спільнотою та з нагоди відзначення 35-х роковин Чорнобильської катастрофи медаллю «Рятівникам людства» були нагороджені: Борис Костюченко, Олександр Ганжа, Володимир Іваненко, Микола Шумак, Іван Альохін та Володимир Глущенко.

Грамотами Вишгородської районної ради та Вишгородської районної державної адміністрації були нагороджені: Варвара Ніколенко, Юрій Шеремет, Павло Бондаренко та Людмила Дідківська.

Подяками Іванківської селищної ради були нагороджені: Василь Бусленко та Віталій Федоренко.

Заходи відповідного спрямування також пройшли в усіх селах Іванківської селищної територіальної громади, навчальних та позашкільних закладах освіти громади. У Іванківській публічній бібліотеці та її філіях діють тематичні виставки друкованих та періодичних видань.

Цього ж дня у церквах громади пройшли панахиди за загиблими та померлими внаслідок Чорнобильської катастрофи.

О 12-00 годині через гучномовець на центральній площі селища відбулась загальнонаціональна хвилина мовчання з вшанування жертв Чорнобильської трагедії.

О 14-00 годині відбулись заходи з покладання квітів до меморіального комплексу меліораторів та водогосподарників учасників аварії на ЧАЕС ім. А.В. Семенченка в с. Страхолісся за участю селищного голови Тетяни Свириденко, начальника державного агентства водних ресурсів України Валентина Шліхти, депутата Верховної ради України Юрія Павленка, голови управління водних ресурсів середнього Дніпра Миколи Урупи та ліквідаторів аварії на ЧАЕС водогосподарської галузі.