23.04.2021 Комісія ТЕБ та НС.

Дата: 23.04.2021 14:53

23.04.2021 Іванківський селищний голова Тетяна Свириденко провела засідання постійної комісії селищної ради з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, де розглянули питання:

1. Про ситуацію пов'язану з руйнуванням житлового будинку по вул. Ватутіна, 37 в смт Іванків Київської області та можливу загрозу виникнення надзвичайної ситуації державного рівня.
2.    Про затвердження Плану роботи комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Іванківської селищної ради на перше півріччя 2021 року.
3.    Про затвердження Плану заходів щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах селищної територіальної громади на 2021 рік.
4.    Про затвердження Плану заходів щодо охорони лісів селищної територіальної громади на 2021 рік.
5.    Про забезпечення паливно-мастильними матеріалами технічних засобів 41-ДПРЧ (смт Іванків) 10-ДПРЗ ГУ ДСНС України у Київській області (м. Вишгород), які залучалися до гасіння торфополя.

6. Про вжиття невідкладних заходів із запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Комісією прийняті відповідні рішення.

ПРОТОКОЛ КОМІСІЇ №15

ПРОТОКОЛ КОМІСІЇ №16