ЗАПРОШУЄМО НА ОНЛАЙН МАРАФОН «ПРОФЛАЙФХАК АБО ЯК ОБРАТИ ПРОФЕСІЮ МАЙБУТНЬОГО»

Дата: 20.04.2021 14:47

В Київській області нещодавно завершився профорієнтаційний онлайн марафон «Профлайфхак або як обрати професію майбутнього». Його організатори: Київський обласний центр зайнятості та Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди, зуміли в інтересах осіб, яким не байдужі питання професійного самовизначення, об’єднати  на одному майданчику 22 спікерів. Марафон тривав з  10 березня по 01 квітня 2021 року.

Всього до Марафону долучилися 366 осіб, з них – 238 учнів 8-11 класів закладів загальної середньої освіти, 128 осіб працездатного віку, в тому 74 особи із числа безробітних громадян.

Якщо ви з різних причин не змогли взяти участь у прямих ефірах Марафону, не засмучуйтеся. Весь корисний профорієнтаційний контент Марафону, а це -  23 виступи на профорієнтаційну тематику, доступні для перегляду у записі.

Для того, щоб мати можливість переглянути відеозапис у будь-який зручний для вас час, потрібно заповнити реєстраційну анкету за цим посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdYiCp_m6DN_QE1gmu2F0hu51sFECdcFC_Nlzq-GNSAv9t6kw/viewform?fbclid=IwAR3AnEE38q1gQjpYQ4viEvMjwOoAjCJb5sFjxGsJmrAWEHh3JMkdVpbGnVo  Також необхідно бути зареєстрованим користувачем соціальної мережі Facebook. Саме так ви можете приєднатися до закритої Facebook-групи Марафону.

Тож ласкаво просимо, приєднуйтеся!