ПІДПИСАНО УГОДУ ПРО СПІВПРАЦЮ

Дата: 18.01.2021 14:34

В рамках адміністративно-територіальної реформи та з метою наближення соціальних послуг до населення 18 січня 2021 року підписано Угоду про співпрацю та взаємодію між Іванківською селищною радою та Іванківської районною філією Київського обласного центру зайнятості.

Голова громади Тетяна Свириденко та директор центру зайнятості Людмила Леляк обговорили питання щодо потреб населення, шляхи подолання безробіття, питання розвитку малого підприємництва на території Іванківської селищної ради, легалізації зайнятості та інші.

Згідно підписаної угоди про співпрацю  учасники зобов’язуються шляхом об’єднання зусиль спільно діяти у сфері сприяння зайнятості населення та створення нових робочих місць в населених пунктах, розташованих в Іванківській об’єднаній територіальній громаді.