19.04.2021 Засідання виконавчого комітету Іванківської селищної ради VIII скликання

Дата: 19.04.2021 11:31

19.04.2021 Іванківський селищний голова Тетяна Свириденко провела засідання виконавчого комітету Іванківської селищної ради VIII скликання. На порядок денний було винесено 10 питань, а саме:

1. Про тимчасове влаштування малолітньої дитини до державного закладу.
  2. Про затвердження графіку вивезення твердих побутових відходів з населених пунктів Іванківської селищної територіальної громади.
  3. Про затвердження норм надання послуг з вивезення твердих побутових відходів з населених пунктів Іванківської селищної територіальної громади.
  4. Про утворення комісії з обстеження будівлі, яка знаходиться на земельній ділянці за адресою: вул. Київська 40,  смт Іванків.
  5. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету селищної ради від 17.02.2021 № 79 «Про затвердження переліку і видів робіт для осіб, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді суспільно корисних робіт на 2021 рік».
  6. Про видачу ордера на службове житло.
  7. Про надання дозволу на переоформлення договору найму житлового приміщення.
  8. Про взяття на квартирний облiк.
  9. Про зміну поштових адрес.
  10. Про виділення коштів.

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення, які відповідно до регламенту будуть оприлюднені на офіційному Веб-сайті селищної ради.