Про звернення депутатів Іванківської селищної ради щодо підтвердження факту адміністративного підпорядкування частини території Чорнобильської зони відчуження селищній раді

Дата: 16.04.2021 11:45

27 січня 2021 року на 3 сесії Іванківської селищної ради, було підтримано звернення депутатами селищної ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, народного депутата України Ольги Смаглюк-Василевської  та Міністерства розвитку громад та територій України щодо підтвердження факту адміністративного підпорядкування частини території Чорнобильської зони відчуження Іванківській селищній раді Вишгородського району Київської області.

На дане звернення надійшли відповіді від Держаного агентства з управління зоною відчуження, Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України (Міндовкілля), Міністерства розвитку громад та територій України.

Лист