ДО УВАГИ!  Опитування щодо перспектив розвитку регіонів, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Дата: 14.04.2021 16:31

Шановні мешканці Іванківської селищної територіальної громади!

З метою виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 24.02.2021 № 170-р «Про затвердження плану заходів, пов’язаних з 35-ми роковинами Чорнобильської катастрофи» та пункту 11 розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 07.04.2021 № 200 «Про підготовку та відзначення в Київській області заходів, пов’язаних з 35-ми роковинами Чорнобильської катастрофи» та отримання інформації  щодо перспектив розвитку регіонів, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи просимо заповнити Google форму за посиланням https://bit.ly/3dbKttD.