Дата: 02.04.2021 15:52

02.04.2021 року в приміщенні Іванківської селищної ради відбулось третє засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства Іванківської селищної ради «Іванківська центральна районна лікарня». Засідання провела перший заступник з питань діяльності виконавчих органів ради, голова конкурсної комісії Оксана Кадун.

Порядок денний засідання конкурсної комісії:

1. Про розгляд конкурсної пропозиції учасника конкурсу на зайняття вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства Іванківської селищної ради «Іванківська центральна районна лікарня».
  2. Про визначення переможця на зайняття вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства Іванківської селищної ради «Іванківська центральна районна лікарня».

Комісія вирішила:

1. Визначити переможцем конкурсу на зайняття вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства Іванківської селищної ради «Іванківська центральна районна лікарня» ЦУП Ларису Олександрівну.

ЦУП Лариса Олександрівна 1982 року народження, уродженка міста Київ. У 1988 році вступила до першого класу Мусійківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Іванківського району Київської області, яку закінчила в 1999 році.

У 2000 році вступила до  Національного медичного університету імені О.О.Богомольця, який закінчила у 2006 році і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Медико-профілактична справа» та здобула кваліфікацію лікар.

У 2017 році отримала другу вищу освіту в Національній академії державного управління при Президентові  України та здобула кваліфікацію: магістр за спеціальністю «Державне управління у сфері охорони здоров’я».

З серпня 2007 року по грудень 2012  року працювала на посаді санітарного лікаря з гігієни харчування санепідемстанції Голосіївського району міста Києва. З січня 2013 року по квітень 2016 року працювала в Головному управлінні Держсанепідемслужби у місті Києві на посадах: лікар з гігієни харчування, головний спеціаліст відділу організації держсанепідемнагляду, головний спеціаліст відділу адміністративних послуг. Після реорганізації санепідемслужби України, з квітня 2016 року по жовтень 2018 року була зарахована на посаду лікаря гігієни харчування у Відокремленому підрозділі Оболонський міжрайонний відділ лабораторних досліджень Київського міського лабораторного центру Міністерства охорони здоров’я України.

З листопада 2018 року по теперішній час працює на посаді лікаря з гігієни харчування  в Київському міському лабораторному центрі Міністерства охорони здоров’я України.

На посаді директора комунального некомерційного підприємства Іванківської селищної ради «Іванківська центральна районна лікарня» ЦУП Лариса Олександрівна планує розвивати комунальне некомерційне підприємство на короткострокову та середньострокову перспективи в умовах швидких змін реформування медичної галузі, автономізації, підвищення доступності, своєчасності та якості надання кваліфікованої медичної допомоги населенню.

ВІДЕО КОНКУРСУ