02.04.2021 Засідання сесії

Дата: 02.04.2021 14:15

02.04.2021 під головуванням селищного голови Тетяни Свириденко в залі засідань Іванківської селищної ради відбулось засідання позачергової 6 сесії Іванківської селищної ради VIII скликання.

Розглядалися питання:

1. Про внесення змін до рішення селищної ради від 09.03.2021 №VІІІ-5/342 «Про оголошення в місцях масового розмноження та вирощування потомства дикими тваринами «сезону тиші».
  2. Про включення до переліку земельних ділянок для підготовки Лотів для продажу права оренди земельних ділянок на земельних торгах у формі аукціону  та надання дозволу на виготовлення відповідної документації.

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо   встановлення (відновлення) меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості):

1. ТОВ «МАРБУРГ РЕНТ»
  2. гр. Горбатенко Г.П.
  3. гр. Демченко К.Р.
  4. гр. Денисенко Р.Г.
  5. гр. Кузьменко О.М.
  6. гр. Лісовській О.В.
  7. гр. Марченко О.А.
  8. гр. Печерському П.В.
  9. гр. Повторацькій Л.І.
  10. гр. Руденко Д.О.
  11. гр. Селегею П.М.
  12. гр. Харлана В.П.
  13. гр. Харлана В.П.
  14. гр. Харлана В.П.
  15. гр. Харлана В.П.
  16. гр. Чиколовецю М.М.
  17. гр. Якименко Л.І.

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних  ділянок у власність для ведення особистого сільського господарства

1. гр.Дюльгерову В.М.
  2. гр.Задліч В.І.
  3. гр.Павленку В.Г.
  4. гр.Печерському П.В.
  5. гр.Селегей П.М.

Про  надання дозволів на розробку  проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства:

1. гр. Вороні В.О.
  2. гр. Тихонову М.В.
  3. гр. Постригачу П.А.
  4. гр. Хачатуровій В.З.
  5. гр. Водоп’яновій М.В.
  6. гр. Муравйовій М.А.
  7. гр. Некраш В.В.
  8. гр. Горбаченку Р.В.
  9. гр. Грабчак В.С.
  10. гр. Грабчак Л.В.
  11. гр. Акименку О.В.
  12. гр. Шерову О.Б.
  13. гр. Бобляку Д.О.
  14. гр. Борхаленку А.М.
  15. гр. Галицькому В.В.
  16. гр. Гриненку С.М.
  17. гр. Ковтуненку Р.А.
  18. гр. Кожем'яченку М.А.
  19. гр. Корчаку С.М.
  20. гр. Кравченку С.П.
  21. гр. Крючкову В.С.
  22. гр. Кучеренку В.В.
  23. гр. Маринчуку І.М.
  24. гр. Марксу Є.І.
  25. гр. Островерхову С.В.
  26. гр. Покотилу В.М.
  27. гр. Полегенько М.С.
  28. гр. Постельзі І.Л.
  29. гр. Прокопенку М.М.
  30. гр. Раковському О.С.
  31. гр. Редькіну А.І.
  32. гр. Синюченку В.В.
  33. гр. Сторощуку М.В.
  34. гр. Талецькому А.В.
  35. гр. Ткачуку І.Д.
  36. гр. Філінському В.С.
  37. гр. Шевченку С.М.
  38. гр. Шереметі Я.В.

Про  надання дозволів на розробку технічних документацій  із землеустрою щодо відновлення (встановлення) меж земельних ділянок в натурі на місцевості для  ведення товарного сільськогосподарського виробництва:

1.  гр.Столерчук Ю.М.  та  гр.Оборському О.М.
  2.  гр.Горбачук Н.Г.
  3.  гр.Коваль Ю.А.
  4.  гр.Пархоменко В.В.
  5.  гр.Полякову В.М.
  6.  гр.Полякова Г.П.

Про  надання дозволів на розробку технічних документацій  із землеустрою щодо відновлення (встановлення) меж земельних ділянок в натурі на місцевості для будівництва, обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд:

1. гр. Водоп'яновій М.В.
  2. гр. Дубас Г.Л.

Про продовження терміну дії рішення від 12.02.2019 року №VІІ-36-238 Кропивнянської сільської ради, Іванківського району, Київської області VІІ скликання «Про надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення особистого селянського господарства»:

1. гр.Крижанській А.С.
  2. гр.Лещенко Р.О.
  3. гр. Ходимчуку О.Є.
  4. Про затвердження Програми  «Поліцейський офіцер громади» на 2021 рік.
  5. Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності Іванківської селищної територіальної громади першого типу, які можуть бути передані в оренду шляхом проведення електронних торгів ( аукціону) у 2021 році.
  6. Про надання дозволу на передачу в оренду об’єкта  комунальної власності.
  7. Про внесення змін до Програми забезпечення функціонування   установ комунальної власності.
  8. Про затвердження розпорядження Іванківського селищного голови від 25.03.2021 №84 «Про утворення комісій з приймання-передачі майна комунальної власності Іванківської селищної територіальної громади».
  9. Про затвердження акту приймання-передачі автомобіля з балансу комунального підприємства «Іванківська центральна районна аптека №8» на баланс Іванківської селищної ради.
  10. Про утворення комунального закладу Іванківської селищної ради «Іванківська дитячо-юнацька спортивна школа».
  11. Про утворення комунального закладу Іванківської селищної ради «Іванківський спортивний комплекс».
  12. Про  внесення змін до Комплексної програми забезпечення прав дітей та розвитку сімейних форм виховання «Щаслива дитина – успішна громада» Іванківської селишної ради на 2021 рік.
  13. Про Програму створення та забезпечення функціонування системи збирання та утилізації побутових хімічних джерел струму на території Іванківської селищної ради» на 2021-2025роки.
  14.   Про призначення старости с. Старі Соколи, с. Нові Соколи, с.Красилівка, с.Потока.
  15.  Про затвердження Положення про фінансово-господарський відділ Іванківської селищної ради.
  16.  Про затвердження Положення про відділ  з питань комунальної власності Іванківської селищної ради.
  17.  Про внесення змін до рішення  селищної ради від 11.12.2020 №VІІІ-1/16 « Про утворення виконавчого комітету  Іванківської селищної ради VІІІ скликання, його чисельності та затвердження персонального складу».
  18.   Про внесення змін  до рішення Іванківської селищної ради від 24.12.2020 № VІІІ-2/62 «Про бюджет Іванківської селищної територіальної громади на 2021 рік».
  19.   Про дострокове припинення повноважень депутата Іванківської селищної ради Глущенка Олексія Івановича.
  20.   Різне:

З усіх питань порядку денного депутати прийняли відповідні рішення.