30.03.2021 Привітання з ювілеєм

Дата: 30.03.2021 17:48

30.03.2021 перший заступник голови Іванківський селищний ради Оксана Кадун разом з начальником управління соціального захисту населення Наталією Терещенко привітали жительку села Мусійки Ярмоленко Ганну Охрімівну з 100-річчям.

Кожний 100-річний ювілей є гордістю громади, області, у кожного з них своя історія, свої секрети довголіття. Коли чуєш про те, що хтось відсвяткував сторічний ювілей, підсвідомо починаєш вірити, що чудеса існують.

Таку подію можна назвати найграндіознішою в житті не тільки ювіляра, але і всього  села, селища. Ці люди є очевидцями багатьох історичних подій минулого століття, носіями наших традицій, глибокої життєвої мудрості.

Дивлячись на цю життєрадісну, привітну жінку, важко повірити, що за її плечима вже сотня прожитих літ. За 100 років Ганна Охрімівна пройшла нелегкий шлях. Зараз ще й досі радує свою родину своїми здобутками  та повагою серед людей.

То ж бажаємо ювілярці міцного здоров'я, гарного настрою, бадьорості духу та родинного тепла.