29.03.2021 Засідання конкурсної комісії.

Дата: 29.03.2021 16:20

29.03.2021 в приміщені Іванківської селищної ради відбулось друге засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття вантної посади директора комунального некомерційного підприємства Іванківської селищної ради "Іванківська центральна районна лікарня". Засідання провелаперший заступник з питань діяльності виконавчих органів ради, голова конкурсної комісії Оксана Кадун.

Порядок денний засідання конкурсної комісії:

1. Про перевірку документів, поданих претендентами на зайняття вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства Іванківської селищної ради «Іванківська центральна районна лікарня» на відповідність установленим вимогам, згідно з Порядком проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я від 27 грудня 2017 року № 1094.

2. Про визначення часу проведення засідання конкурсної комісії з розгляду конкурсних пропозицій претендентів на зайняття вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства Іванківської селищної ради «Іванківська центральна районна лікарня»  та визначення переможця, яке відбудеться 02.04.2021 року та повідомлення претендентів, які допущені до участі в конкурсі на зайняття вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства Іванківської селищної ради «Іванківська центральна районна лікарня».

Комісія вирішила:

1. Допустити кандидата ЦУП Ларису Олександрівну до участі в конкурсі на зайняття вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства Іванківської селищної ради «Іванківська центральна районна лікарня».
  2. Призначити проведення засідання конкурсної комісії з розгляду конкурсних пропозицій претендентів на зайняття вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства Іванківської селищної ради «Іванківська центральна районна лікарня» та визначення переможця, яке відбудеться 02.04.2021 року о 15.00 год.