Регіональне відділення Фонду державного майна України по Київській, Черкаській та Чернігівській областях інформує

Дата: 26.03.2021 11:07

На приватизацію виставлені нежитлові будівлі і споруди, що належали до управління статистики, й знаходяться за адресою: вул. Поліська, 20.

15 квітня має відбутися онлайн аукціон з продажу нежитлових будівель і споруд в смт Іванків, що належали до управління статистики, загальною площею 158,70 м2.  Об’єкт приватизації складається з адміністративного будинку (92, 1 м2), окремо розташованого сараю (61,6 м2), вбиральні (5,0 м2).

Позитивні аспекти:

• Наявність на об’єкті інженерного забезпечення: електрика, опалення (пічне та водяне), газопостачання.
  • Близькість до Києва - 81 км.
  • Пряма траса сполученням Київ-Іванків-Овруч.

Стартова ціна – 159 558,00 грн.

Прийом пропозицій – до 14 квітня 2021 року.

Дата аукціону – 15 квітня 2021 року.

Місце розташування – Київська область, Вишгородський район, смт Іванків, вул. Поліська, 20.

Детальніше про об’єкт на сайті privatization.gov.ua: https://bit.ly/3ci1Sk7

Сподіваємося, що даний об’єкт приватизації приверне широку увагу потенційних інвесторів, що, в свою чергу, сприятиме розвитку громади та зміцненню її спроможності.