Засідання постійної комісії з питань освіти, культури, сім'ї, молоді та спорту, охорони здоров'я, соціального захисту та духовності

Дата: 25.03.2021 16:16

26.03.2021 о 10.00 годині відбудеться засідання постійної комісії з питань освіти, культури, сім'ї, молоді та спорту, охорони здоров'я, соціального захисту та духовності.

Порядок денний:

1. Про утворення комунального закладу Іванківської селищної ради "Іванківська дитячо-юнацька спортивна школа".

2. Про утворення комунального закладу Іванківської селищної ради «Іванківський спортивний комплекс».

3. Про звернення депутатів Іванківської селищної  ради Вишгородського району Київської області до Міністерства розвитку  громад та територій України, народного депутата України Ольги Василевської-Смаглюк, Державної агенції рибного господарства України.