До уваги підприємств, юридичних установ та фізичних-осіб підприємців!

Дата: 12.03.2021 09:25

До уваги підприємств, юридичних установ та фізичних-осіб підприємців!

В рамках інформаційно-розяснювальної роботи Головне управління Пенсійного фонду України у Київській області повідомило, що наказом фінансів України від 15.12.2020 року №773 внесено зміни до наказу від 13 січня 2015 року №4 «Про затвердження форми Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків-фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску і Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків-фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску». Наказ набрав чинності з 01.01.2021.

Для страхувальників, які використовують працю найманих працівників, запроваджується квартальна звітність з податку на доходи фізичних осіб та єдиного соціального внеску.

Управлінням інформаційних систем та електронних реєстрів Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області щоп’ятниці об 11:00 проводяться навчання на ZOOM-платформі.

До навчання можна приєднатися за посиланням:

Ідентифікатор конференції:950 3862 9075

Код доступу:0DQFm2

Реєстрація учасників: 10:50-10:55

Попередній запис на навчання за телефоном: 453-75-50.

ПАМ'ЯТКА РОБОТОДАВЦЮ