10.03.2021

Дата: 10.03.2021 14:56

10.03.2021 до Іванківської селищної ради з робочим візитом завітав Ігор Мацелюк – начальник відділу компанії Visicom, яка є однією з провідних картографічних компаній в Україні та регіоні.

Ігор Михайлович розповів про основні види діяльності компанії, продемонстрував зразки продукції та запропонував у якості спонсорської допомоги розробити карту Іванківської селищної територіальної громади.

В обговоренні взяли участь Іванківський селищний голова Тетяна Свириденко, перший заступник селищного голови Оксана Кадун, заступник селищного голови Василь Янута та начальник відділу з питань агропромислового розвитку та регулювання земельних відносин Іванківської селищної ради Анатолій Циганок.

10.03.2021 Іванківський селищний голова Тетяна Свириденко разом з заступником селищного голови Василем Янутою привітали з ювілейним днем народження Ставиногу Віктора Володимировича – майстра спорту СРСР з важкої атлетики, майстра спорту України з важкої атлетики, багаторазового чемпіона і призера чемпіонатів світу, Європи та України з важкої атлетики серед ветеранів.

У своєму вітальному слові Тетяна Дмитрівна сказала«Вітаю Вас з чудовим ювілеєм! 60 років — це не лише досвід і роки, але ще і повага, заслуги і мудрість. Бажаю Вам гармонії, добра, благополуччя, щастя, миру, достатку, надії та любові. Нехай у Вашому домі буде лад, затишок, для душі завжди вистачає радості і втіхи, близькі люди завжди будуть поруч, а успіх супроводжує в усьому».