09.03.2021 Сесія.

Дата: 09.03.2021 19:25
Кількість переглядів: 614

09.03.2021 під головуванням селищного голови Тетяни Свириденко в залі засідань Іванківської селищної ради відбулось засідання чергової 5 сесії Іванківської селищної ради VIII скликання.

Розглядалися питання:

1. Про прийняття під нагляд та охорону земельних часток (паїв), власники яких померли,а спадкоємці не визначені на території села Олізарівка.

2. Про укладання договорів оренди на земельні ділянки, власники яких померли, а спадкоємці не визначені для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами села Олізарівка з ПП «Корона-Сервіс+».

3. Про укладання договорів оренди  на земельні ділянки сільськогосподарського призначення, власники яких померлі, а спадкоємці не визначені для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами сіл Горностайпіль, Губин, Лапутьки ТОВ «СГВК Мрія».

4. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), невитребувані земельні часки (паї), які знаходяться за межами сіл Шпилі, Білий Берег, Воропаївка, Зимовище ТОВ «Агро Рікко»

5. Про укладення договору суперфіцію з товариством з обмеженою відповідальністю «Обслуговування, Будівництво, Експлуатація Споруд Зв’язку».

6. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), (невитребувані земельні частки (паї), які знаходяться за межами села Кухарі ТОВ «СП «Боричів Тік».

7. Про припинення права аренди ПП "Корона-Сервіс-1" з Макарівською сільською радою та укладання додаткової угоди до договору оренди від 28.07.2017 року з ТОВ "Лідер Земпром Агро".

8. Про надання дозволу на розробку технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), невитребувані земельні часки (паї), які знаходяться за межами сіл Макарівка, Мала Макарівка, Русаки, Нові Макалевичі ТОВ «Лідер Земпром Агро».

9. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), невитребувані земельні часки (паї), які знаходяться за межами сіл Горностайпіль, Губин, Лапутьки ТОВ «Ікс Агро Сіт».

10. Про надання дозволу на розробку технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), невитребувані земельні часки (паї), які знаходяться за межами сіл Дитятки, Зорин,Фрузинівка ТОВ «Ікс Агро Сіт». 

11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Войновській Н.М.

12. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Драгуну А.М. 

13. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Дяченко Н.С.

14. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Каленіченко О.В.

15. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Ковальчуку Д.К.

16. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Коноваленко А.С.

17.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Кушніренку А.І.

18. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр.Носатому Д.В.

19. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Осипенко В.В.

20. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Пархоменко Г.Р.

21. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів гр.Перенос Т.М.

22. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування індивідуального гаража гр.Полюлях Ю.А.

23. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Слободяник В.В.

24. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Цехмейстер К.С.

25. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Шевчук Н.М.

26. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Шененку Р.В.

27. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Якушенко О.А.

28. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Грищенко Н.В.

29. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Грищенку О.В.

30. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Гурському В.М.

31. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Давиденку В.В.

32. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Денисенку Б.І.

33. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Денисенко Я.Б.

34. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Зарицькій В.В.

35. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Кирсей О.О.

36. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Коваль Т.П.

37. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Ковальчук Л.І.

38. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Комаренко М.М.

39. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність для індивідуального садівництва гр. Литвиненко С.М.

40. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 49 років для сінокосіння і випасання худоби гр. Матвійчук Н.В.

41. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Поляковій О.С.

42. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Полякову С.П.

43. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Псарюк-Яковенко Н.С.

44. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Сировотці В.М.

45. Про передачу в приватну власність земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Биченок Л.Т.

46. Про  надання дозволу на розробку технічної документації  із землеустрою щодо відновлення (встановлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості для  ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Маркевичу В.І.

47. Про передачу в приватну власність земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Дудар О.Д.

48. Про передачу в приватну власність земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Йовженко К.І.

49. Про продовження терміну дії рішення від 21.10.2019 року № 313 Димарської сільської ради,Іванківського району,Київської області  VII cкликання «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Поповській М.П.

50. Про продовження терміну дії рішення від 21.10.2019 року №310 Димарської сільської ради, Іванківського району, Київської області VII cкликання «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр. Поповському А.Г.

51. Про передачу в приватну власність земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр.Прилепину О.Д.

52. Про передачу в приватну власність земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Прилепину О.Д.

53.Про  надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо    відведення земельної ділянки в довгострокову оренду для будівництва та обслуговування будівель торгівлі  гр. Близнюку А.С.

54. Про  надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Глембоцькій Г.В.

55. Про  надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Голуб В.П.

56. Про  надання дозволу на розробку технічної документації  із землеустрою щодо відновлення (встановлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для  розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості гр.Груші В.М.

57. Про  надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо    відведення земельної ділянки в довгострокову оренду для розміщення та експлуатації об’єктів  дорожнього сервісу гр. Денисенку В.М.

58. Про  надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо    відведення земельної ділянки в довгострокову оренду для розміщення та експлуатації об’єктів  дорожнього сервісу  гр. Ільницькому Л.Л.

59. Про  надання дозволу на розробку технічної документації  із землеустрою щодо відновлення (встановлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості для  ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Коваленко Н.О.

60. Про  надання дозволу на розробку технічної документації  із землеустрою щодо відновлення (встановлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості для будівництва, обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Кононенко Г.І.

61. Про  надання дозволу на розробку технічної документації  із землеустрою щодо відновлення (встановлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості для  ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Кудрицькій М.М.

62. Про  надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Кушніренко К.Л.

63. Про  надання дозволу на розробку технічної документації  із землеустрою щодо відновлення (встановлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості для  ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Маркевичу В.І.

64. Про  надання дозволу на розробку технічної документації  із землеустрою щодо відновлення (встановлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості для  ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Маркевич В.П.

65. Про  надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Овчаренко С.П.

66. Про  надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Сидоренко Л.М.

67. Про  надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Синиці І.І.

68. Про  надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Яковенко Л.І.

69. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр. Валерку А.О.

70. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр. Єфименко А.М.

71. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр.Жарській В.Д.

72. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Козленко К.С.

73. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Кучер К.С.

74. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Морбицер А.Р.

75. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр.Олійнику Л.М.

76. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Половець Т.В.

77. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр.Скуратівському П.І.

78. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на  місцевості) гр.Андросову І.В.

79. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Гаращенко  Л.О.

80. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Гаращенко  Л.О.

81. Про затвердження технічної документації   із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Захарчук О.І.

82. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (намісцевості) гр. Ільницькому  М.П.

83. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Комаренко В.Ф.

84. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.Комаренко  О.Н.

85. Про затвердження технічної документації   із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Корж Л.П.

86. Про затвердження технічної документації   із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кулаковій М.І.

87. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Масюк  Л.О.

88. Про затвердження технічної документації   із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Матюшко М.М.

89. Про затвердження технічної документації   із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Матюшку П.П.

90. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Мельниченку М.Д.

91. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Мельниченку  М.Д.

92. Про затвердження технічної документації   із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Шокало О.В.

93. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Коваленку Ю.М.

94. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Гавриленку М.М.

95. Про передачу в приватну власність земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Степанюк Г.М.

96. Про затвердження Положення про помічника-консультанта депутата Іванківської селищної ради та опис посвідчення.

97. Про затвердження старости сіл Макарівка, Мала Макарівка, Нові Макалевичі, Русаки.

98. Про затвердження старости сіл Горностайпіль, Губин, Лапутьки.

99. Про затвердження старости сіл Горностайпіль, Губин, Лапутьки.

100. Про внесення змін до  Положення про відділ культури, туризму, молоді та спорту Іванківської селищної ради.

101. Про внесення змін до Положення про відділ освіти Іванківської селищної ради.

102. Про внесення змін до   фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства Іванківської  селищної ради   «Іванківський  центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2021 рік.

103. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки КНП ІСР "Іванківський ЦПМСД" на 2021 рік.

104. Про перейменування Централізованої бібліотечної системи.

105. Про перейменування Районного будинку культури.

106. Про внесення змін до рішення селищної ради від 27.01.2021 № VІІІ – 3/81 «Про перейменування комунальної установи Іванківської районної ради «Об’єднаний трудовий архів Іванківського району».

107. Про внесення змін до Програми проведення спортивно-масових заходів в Іванківській селищній раді на 2021 рік.

108. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Іванківська центральна районна аптека №8» на 2021 рік. 

109. Про внесення змін до рішення селищної ради від 19.02.2021 № VІІІ – 4/140 «Про перейменування комунального некомерційного підприємства Іванківської районної ради «Іванківський центр первинної медико-санітарної допомоги».

110. Про оголошення в місцях масового розмноження та вирощування потомства дикими тваринами «сезону тиші».

111. Про затвердження Програми розвитку автомобільного пасажирського транспорту та безпеки дорожнього руху на території Іванківської селищної ради на 2021 рік.

112. Про надання дозволу на розроблення Детального плану території для будівництва об’єктів дорожнього сервісу в смт Іванків, вул. Поліська Вишгородського району, Київської області.

113. Про внесення змін до Програми підтримки і розвитку підприємств житлово-комунального господарства Іванківської селищної ради та запобігання їх банкрутству на 2021 рік.

114. ро схвалення проєкту рішення селищної ради «Про внесення змін до Програми благоустрою населених пунктів Іванківської селищної територіальної громади на 2021 рік».

115. Про внесення змін до рішення селищної ради від 19.02.2021 № VІІІ-4/139«Про припинення Фонду комунального майна Іванківського району шляхом його ліквідації».

116. Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності Іванківської селищної територіальної громади, які можуть бути передані в оренду без проведення аукціону у 2021 році. 

117. Про внесення змін до рішення селищної ради від 11.12.2020 № VІІІ – 1/8 «Про затвердження структури, загальної чисельності працівників апарату Іванківської селищної  ради та її виконавчого комітету, інших виконавчих органів ради». 

118. Про затвердження Положення про преміювання, встановлення надбавок та надання  матеріальної  допомоги працівникам апарату Іванківської селищної ради  та її виконавчого комітету, інших виконавчих органів ради. 

119. Про затвердження Положення про Подяку Іванківської селищної ради.

120. Про затвердження Положення про зміст, опис та порядок використання символіки Іванківської селищної територіальної громади. 

121. Про Програму проведення в Іванківській селищній територіальній громаді заходів з нагоди відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат та інших подій у 2021 році. 

122. Про внесення змін до рішення Іванківської  селищної ради від 24.12.2020 №VIIІ-2/62«Про бюджет Іванківської селищної територіальної громади на 2021 рік». 

123. Різне. 

З усіх питань порядку денного депутати прийняли відповідні рішення.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь