25.02.2021 Комісія ТЕБ та НС.

Дата: 25.02.2021 16:31

25.02.2021 заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Іванківської селищної ради Василь Янута провів засідання постійної комісії селищної ради з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, де розглянули питання:

1.       Про затвердження Плану основних заходів селищної ради, установ, підприємств та організацій, розташованих на її території щодо підготовки та пропуску весняної повені, льодоходу та паводків у 2021 році.

2.       Про стан поводження з непридатними до використання хімічними засобами захисту рослин, які зберігаються на території селищної ради.

3.       Про протиепідемічний стан на території селищної ради, пов’язаний із гострою респіраторною хворобою Covid-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2.

Комісією прийняті відповідні рішення.