19.02.2021 Покладання квітів. Сесія.

Дата: 19.02.2021 15:26
Кількість переглядів: 829

  19.02.2020 відбулося вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні: покладання квітів та хвилина мовчання за загиблими біля пам'ятного знака Небесній Сотні у селі Розважів.

   Участь у заході взяли голова Іванківської селищної ради Тетяна Свириденко та мати загиблого О. Габорака – Світлана Володимирівна Губер (Габорак).

   У закладах культури Іванківської селищної територіальної громади проведені патріотичні години, години пам’яті «Небесній Сотні вдячні за свободу», «Герої не вмирають», «Патріотизм і Мужність Героїв Небесної Сотні», «Небесній Сотні вдячні за свободу».

У бібліотеках громади влаштовані книжкові виставки: «Стоїть в скорботі Мати-Україна, біля могил дітей своїх стоїть».

    В православних церквах громади проведено молебні в пам'ять про загиблих Героїв Небесної Сотні, воїнів і мирних мешканців України, які віддали свої життя за Батьківщину.

19.02.2021 під головуванням селищного голови Тетяни Свириденко в залі засідань Іванківської селищної ради відбулось засідання позачергової 4 сесії Іванківської селищної ради VIII скликання.

Розглядалися питання:

 1. Про безоплатне прийняття юридичних осіб та майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селища, міста Вишгородського району у комунальну власність Іванківської селищної територіальної громади в особі Іванківської селищної ради.
 2. Про безоплатне прийняття Фонду комунального майна Іванківського району до комунальної власності Іванківської селищної територіальної громади в особі Іванківської селищної ради.
 3. Про припинення Фонду комунального майна Іванківського району шляхом його ліквідації.
 4. Про перейменування комунального некомерційного підприємства Іванківської районної ради «Іванківський центр первинної медико-санітарної допомоги».
 5. Про перейменування комунального некомерційного підприємства Іванківської районної ради «Іванківська центральна районна лікарня».
 6.  Про перейменування Іванківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
 7. Про перейменування Іванківської дитячої школи мистецтв              ім. М.Примаченко.
 8. Про затвердження Положення про умови і розміри оплати праці керівників комунальних підприємств, що належать до комунальної власності Іванківської селищної територіальної громади.
 9. Про деякі питання оренди комунального майна Іванківської селищної територіальної громади.
 10. Про Програму забезпечення функціонування установ комунальної власності.
 11. Про Програму фінансової підтримки комунального підприємства «Іванківська центральна районна аптека №8» на 2021 рік.
 12. Про внесення змін до Програми поховання померлих безрідних та невідомих громадян на 2021  рік.
 13. Про внесення змін до рішення Іванківської селищної ради              від 11.12.2020 № VIII-1/13 «Про утворення постійних комісій Іванківської селищної ради VІІІ скликання, затвердження їх персонального складу та обрання голів постійних комісій».
 14. Про затвердження старост.
 15. Про внесення змін до  рішення селищної ради від 11.12.2020           № VІІІ-1/16 «Про утворення виконавчого комітету Іванківської селищної ради VIII скликання, визначення його чисельності та затвердження персонального складу».
 16. Про внесення змін до рішення Іванківської селищної ради              від 11.12.2020 № VIII-1/8 «Про затвердження структури, загальної чисельності працівників апарату Іванківської селищної ради та її виконавчого комітету, інших виконавчих органів ради».
 17. Про затвердження Положення про відділ документообігу та звернень громадян Іванківської селищної ради.
 18. Про затвердження Положення про відділ економічного розвитку та інвестування Іванківської селищної ради.
 19. Про затвердження Положення про відділ цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Іванківської селищної ради.
 20. Про затвердження Положення про уповноважену особу з питань запобігання та виявлення корупції Іванківської селищної ради.
 21. Про затвердження регламенту центру надання адміністративних послуг Іванківської селищної ради.
 22. Про набуття повноважень у сфері державної реєстрації.
 23.  Про затвердження графіку роботи центру надання адміністративних послуг  Іванківської селищної ради.
 24. Про внесення змін до рішення Іванківської селищної ради від 24.12.2020 № VIII-2/62 «Про бюджет Іванківської селищної територіальної громади на 2021 рік»
 25. Про затвердження звіту про виконання бюджету Іванківської селищної ради за 2020 рік.
 26. Про затвердження звіту про виконання бюджету Блідчанської сільської ради за 2020 рік.
 27. Про затвердження звіту про виконання бюджету Варівської сільської ради за 2020 рік.
 28. Про затвердження звіту про виконання бюджету Горностайпільської сільської ради за 2020 рік.
 29. Про затвердження звіту про виконання бюджету Димарської сільської ради за 2020 рік.
 30. Про затвердження звіту про виконання бюджету Дитятківської сільської ради за 2020 рік.
 31. Про затвердження звіту про виконання бюджету Жміївської сільської ради за 2020 рік.
 32. Про затвердження звіту про виконання бюджету Заруддянської сільської ради за 2020 рік.
 33. Про затвердження звіту про виконання бюджету Кропивнянської сільської ради за 2020 рік.
 34. Про затвердження звіту про виконання бюджету Кухарської сільської ради за 2020 рік.
 35. Про затвердження звіту про виконання бюджету Ладижицької сільської ради за 2020 рік.
 36. Про затвердження звіту про виконання бюджету Макарівської сільської ради за 2020 рік.
 37. Про затвердження звіту про виконання бюджету Мусійківської сільської ради за 2020 рік.
 38. Про затвердження звіту про виконання бюджету Обуховицької сільської ради за 2020 рік.
 39. Про затвердження звіту про виконання бюджету Оливської сільської ради за 2020 рік.
 40. Про затвердження звіту про виконання бюджету Олізарівської сільської ради за 2020 рік.
 41. Про затвердження звіту про виконання бюджету Оранської сільської ради за 2020 рік.
 42. Про затвердження звіту про виконання бюджету Пісківської сільської ради за 2020 рік.
 43. Про затвердження звіту про виконання бюджету Прибірської сільської ради за 2020 рік.
 44. Про затвердження звіту про виконання бюджету Розважівської сільської ради за 2020 рік.
 45. Про затвердження звіту про виконання бюджету Сидоровицької сільської ради за 2020 рік.
 46. Про затвердження звіту про виконання бюджету Старосоколівської сільської ради за 2020 рік.
 47. Про затвердження звіту про виконання бюджету Страхоліської сільської ради за 2020 рік.
 48. Про затвердження звіту про виконання бюджету Термахівської сільської ради за 2020 рік.
 49. Про затвердження звіту про виконання бюджету Тетерівської сільської ради за 2020 рік.
 50. Про затвердження звіту про виконання бюджету Феневицької сільської ради за 2020 рік.
 51. Про затвердження звіту про виконання бюджету Шпилівської сільської ради за 2020 рік.
 52. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Проценко С.Я., Куценко Г.В.
 53. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Малюку С.С.
 54. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Шкоденко В.Я.
 55. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо                                   встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Блішун К.С.
 56. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо       встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.Борхаленко Г.М.
 57. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо     встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі                                (на місцевості) гр.Бусленко О.В.
 58. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо   встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.Василенку П.М.
 59. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.Зборовській О.С.
 60. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо   встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.Книш В.К.
 61. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі                             (на місцевості) гр.Олещенко В.В.
 62.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо    встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.Проценко С.Я.,Куценко Г.В.
 63.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо   встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.Роздобудько Т.М.
 64. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.Соломатіній Т.С.
 65. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо     встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.Степаненко Л.В.
 66. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.Федчук Ю.П.
 67. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.Черкас Я.А.
 68. Про  надання дозволу на розробку технічної документації  із землеустрою щодо відновлення (встановлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості для  ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Єрмак В.М.
 69. Про  надання дозволу на розробку технічної документації  із землеустрою щодо відновлення (встановлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості для  ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Костюченко Н.Н.
 70. Про  надання дозволу на розробку технічної документації  із землеустрою щодо відновлення (встановлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості для  ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Юрченко В.Л.
 71. Про  надання дозволу на розробку технічної документації  із землеустрою щодо відновлення (встановлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості для  ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Кушніренко В.М.
 72. Про  надання дозволу на розробку технічної документації  із землеустрою щодо відновлення (встановлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості для  ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Коваленко Н.О.
 73. Про  надання дозволу на розробку технічної документації  із землеустрою щодо відновлення (встановлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості для  ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Процун Н.М.
 74. Про  надання дозволу на розробку технічної документації  із землеустрою щодо відновлення (встановлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості для  ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Шульзі Л.Л.
 75. Про  надання дозволу на розробку технічної документації  із землеустрою щодо відновлення (встановлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості для  ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Іванченко В.В.
 76. Про  надання дозволу на розробку технічної документації  із землеустрою щодо відновлення (встановлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості для  ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Іванченко В.В.
 77. Про  надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Глембоцькій Г.В.
 78. Про  надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Глущенко В.І.
 79. Про  надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Приборі Н.М.
 80. Про  надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Ярмаченко А.А.
 81. Про  надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Жучок Т.Г.
 82. Про  надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Кушнір О.С.
 83. Про  надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Демченко Л.М.
 84. Про  надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Волкотруб О.В.
 85. Про  надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Ріаз Н.В.
 86. Про  надання дозволу на розробку технічної документації  із землеустрою щодо відновлення (встановлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості для будівництва, обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Тишурі М.М.
 87. Про  надання дозволу на розробку технічної документації  із землеустрою щодо відновлення (встановлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості для будівництва, обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. ВасиленкоГ.А.
 88. Про  надання дозволу на розробку технічної документації  із землеустрою щодо відновлення (встановлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості для будівництва, обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Малашенко Н.А.
 89. Про  надання дозволу на розробку технічної документації  із землеустрою щодо відновлення (встановлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості для будівництва, обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Гавриловій Л.П.
 90. Про  надання дозволу на розробку технічної документації  із землеустрою щодо відновлення (встановлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості для будівництва, обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Глущенко В.І.
 91. Про  надання дозволу на розробку технічної документації  із землеустрою щодо відновлення (встановлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості для будівництва, обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Приборі Н.М.
 92. Про  надання дозволу на розробку технічної документації  із землеустрою щодо відновлення (встановлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості для будівництва, обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Грицаєнку Ф.В.
 93. Про  надання дозволу на розробку технічної документації  із землеустрою щодо відновлення (встановлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості для будівництва, обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Ярмаченко А.А.
 94. Про  надання дозволу на розробку технічної документації  із землеустрою щодо відновлення (встановлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості для будівництва, обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Кушнір О.С.
 95. Про  надання дозволу на розробку технічної документації  із землеустрою щодо відновлення (встановлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості для будівництва, обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Куштим Л.О. та Данильченку М.С.
 96. Про  надання дозволу на розробку технічної документації  із землеустрою щодо відновлення (встановлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості для будівництва, обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Мельник С.Г.
 97. Про  надання дозволу на розробку технічної документації  із землеустрою щодо відновлення (встановлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості для будівництва, обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Сергіну О.В.
 98. Про звернення депутатів Іванківської селищної  ради VIІI скликання Вишгородського району Київської області до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, народного депутата України Ольги        Смаглюк-Василевської та директора департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації Ж.Осипенко.
 99. Про звернення депутатів Іванківської селищної ради VIІI скликання до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, народного депутата України Ольги Василевської-Смаглюк та Міністерства фінансів України.
 100. Про колективне звернення депутатів Іванківської селищної ради VIІI скликання щодо затвердження Положення про помічника-консультанта депутата Іванківської селищної ради  VIІI скликання та Положення про постійні комісії Іванківської селищної ради VIІI скликання.
 101. Різне.

101.1. Щодо реєстрації депутатської фракції Київської обласної організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».  

101.2. Щодо заповнення депутатами щорічних електронних декларацій.

101.3. Про лист Київської обласної державної адміністрації від 19.01.2021 № 11-22/160/02/34.06.04-2021 що співфінансування реконструкції приміщення Горностайпільського навчально-виховного об’єднання «Загальньоосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» (виготовлення проектно-кошторисної документації).

 

З усіх питань порядку денного депутати прийняли відповідні рішення.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь