15.02.2021 Заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 32-ї річниці виведення радянських військ із Афганістану.

Дата: 15.02.2021 14:03

15.02.2021 в смт Іванків відбулися заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 32-ї річниці виведення радянських військ із Афганістану: покладання квітів до пам'ятника воїнам-інтернаціоналістам, мітинг, урочисте зібрання та концертна програма.

Участь у заходах взяли працівники апарату селищної ради, керівники організацій, підприємств, установ Іванківської селищної територіальної громади, члени Спілки ветеранів Афганістану Іванківського району, учасники бойових дій на території інших держав, учасники антитерористичної операції та жителі смт Іванків.

Під час мітингу голова Іванківської районної громадської організації «Спілка ветеранів Афганістану Іванківського району» Сергій Левченко оголосив хвилину мовчання в пам'ять про загиблих воїнів-інтернаціоналістів, зазначивши, що їх імена назавжди залишаться в людській пам'яті.

Урочисте зібрання відбулося в актовому залі Іванківської дитячої школи мистецтв ім. М. Примаченко. Перед присутніми виступили  голова Іванківської селищної ради Тетяна Свириденко та голова Іванківської районної громадської організації «Спілка ветеранів Афганістану Іванківського району» Сергій Левченко. Вони подякували ветеранам за їхні честь, мужність та стійкість, за допомогу у вихованні і навчанні бійців української армії, яка й сьогодні боронить цілісність і незалежність України. Від усього серця побажали всім присутнім міцного здоров’я, сили духу, родинного щастя, злагоди, благополуччя, упевненості, миру і добра.

Чудовим подарунком для присутніх став концерт у виконанні вокалістів та художньо-самодіяльних колективів Іванківської селищної територіальної громади.