11.02.2021 Засідання комісії ТЕБ та НС.

Дата: 11.02.2021 17:21

11.02.2021 голова Іванківської селищної ради Тетяна Свириденко провела засідання постійної комісії селищної ради з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, де розглянули наступні питання:

1.    Про організацію дистанційної форми навчання в закладах загальної середньої освіти розташованих на території селищної ради.
2.    Про протиепідемічний стан на території селищної ради, пов’язаний із гострою респіраторною хворобою Covid-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2.
3.    Про стан розчищення снігу на автомобільних дорогах державного, місцевого значення та очищення від снігу вулиць населених пунктів, які розташовані на території селищної ради.
4.    Різне.

Комісією прийняті відповідні рішення.