27.01.2021 Сесія.

Дата: 27.01.2021 13:28

27 січня 2021 року  під головуванням селищного голови Тетяни Свириденко в залі засідань Іванківської селищної ради відбулось засідання позачергової третьої сесії Іванківської селищної ради.

Розглядалися питання:

1. Про визнання повноважень депутатів Іванківської селищної ради VIII скликання.

2. Про затвердження старости.

3. Про затвердження передавальних актів сільських рад Іванківського району.

4. Про закріплення майна комунальної власності Іванківської селищної територіальної громади на праві господарського відання та оперативного управління».

5. Про перейменування комунальної установи Іванківської районної ради «Об’єднаний трудовий архів Іванківського району».

6. Про перейменування комунального підприємства Іванківської районної ради «Екогоспресурс».

7. Про перейменування комунального підприємства Іванківської районної ради «Іванківводоканал».

8. Про затвердження Статуту комунального підприємства «Іванківське комунальне управління водного господарства».

9. Про внесення змін до Статуту комунального підприємства Іванківської селищної ради «Виробниче управління житлово-комунального господарства».

10. Про перейменування Іванківського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

11. Про затвердження Статуту комунального підприємства «Іванківська центральна районна аптека № 8».

12. Про ліквідацію комунального підприємства «Іванківська центральна районна аптека № 8».

13. Про передачу автомобіля на баланс Іванківської селищної ради.

14. Про внесення змін до плану діяльності Іванківської селищної ради з підготовки проєктів регуляторних актів на 2021 рік.

15. Про внесення змін до рішення селищної ради від 11.12.2020 № VІІІ- 1/8  «Про затвердження структури, загальної чисельності працівників апарату Іванківської селищної ради та її виконавчого комітету, інших виконавчих органів ради».

16. Про затвердження Положення про відділ організаційного забезпечення Іванківської селищної ради.

17. Про затвердження Положення про відділ кадрового забезпечення Іванківської селищної ради.

18. Про затвердження Положення про юридичний відділ Іванківської селищної ради.

19. Про затвердження Положення про центр надання адміністративних послуг Іванківської селищної ради.

20. Про затвердження переліку послуг, які надаються центром надання адміністративних послуг Іванківської селищної ради.

21. Про затвердження Положення про відділ з питань агропромислового розвитку та регулювання земельних відносин Іванківської селищної ради.

22. Про Програму організації та проведення суспільно корисних робіт  для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді виконання суспільно корисних робіт у населених пунктах Іванківської СТГ на 2021-2022 роки.

23. Про Комплексну програму заходів, спрямованих на недопущення занесення вірусу африканської чуми свиней на територію Іванківської селищної територіальної громади у 2021-2022 роках.

24. Про внесення змін до складу виконавчого комітету Іванківської селищної ради VIII скликання.

25. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості).

26. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства.

27. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

28. Про внесення змін до рішення селищної ради від 24.12.2020 № VIII-2/62 «Про бюджет Іванківської селищної територіальної громади на 2021 рік».

29. Про виділення коштів з бюджету Іванківської селищної територіальної громади».

30. Про затвердження переліку об’єктів соціального призначення Іванківської селищної територіальної громади,  на які необхідно спрямувати кошти, передбачені статтею 3 Закону України «Про поводження з відпрацьованим ядерним паливом щодо розміщення, проектування та будівництва ЦСВЯП реакторів типу ВВЕР вітчизняних атомних електростанцій».

31. Про недопущення зменшення наповнюваності бюджету Іванківської селищної територіальної громади.

32. Про дотримання санітарних та екологічних норм ТОВ «Біогазенерго».

33. Про звернення депутатів Іванківської селищної ради до Президента України, Кабінету Міністрів України (щодо недопущення підвищення тарифів на тепло, електроенергію).

34. Про перейменування комунальних закладів освіти Іванківської селищної ради.

35. Різне.

З усіх питань порядку денного депутати прийняли відповідні рішення.