ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ГРОМАДЯН

16 Червня, 2021 р., 10:01
Співробітники служби порятунку наголошують звернути увагу щодо вибухонебезпечних предметів, до яких відносяться  різноманітні боєприпаси, які випадково знаходять на землі у лісі, на полі після розмиву ґрунту дощовими водами, на дні річок, проте частіше - у ґрунті.
09 Червня, 2021 р., 08:45
Прикордонники інформують Вас, що адміністративні межі громади входять до переліку контрольованих прикордонних районів де, відповідно до законодавства України, встановлюється прикордонний режим. Поряд з цим наголошуємо, що в межах населених пунктів с.Страхолісся, с.Горностайпіль, с.Дитятки, Старі Соколи  проходить прикордонна смуга в якій діють правила прикордонного режиму.
28 Травня, 2021 р., 08:51
Блискавка — електричний розряд між хмарами або між хмарою та землею. У процесі утворення опадів у хмарі відбувається електризація крапель або льодяних частинок. Внаслідок сильних висхідних потоків повітря в хмарі утворюються відокремлені області, заряджені різнойменними зарядами.
26 Травня, 2021 р., 09:14
26 травня 2021 року, на виконання протокольного рішення позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 14 травня 2021 року №30, буде проводитись штабне тренування та відпрацювання заходів щодо переведення територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Київської області з режиму функціонування в мирний час на режим функціонування в особливий період.
24 Травня, 2021 р., 16:02
Життя – це найдорожчий скарб. Та в дитинстві ми не розуміємо, що ним треба дорожити і здоров'я берегти. В цей час майбутнє уявляється безхмарним, а життя – безкінечним. Та насправді це не так, мить - і яскраві фарби радості змінюються на сумні відтінки біди. А щоб цього не сталося, потрібні знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації, і, головне, чітко їх дотримуватись
19 Травня, 2021 р., 10:24
        Життя людини має дуже велику цінність. А безпека на дорозі - це і є, насамперед, безпека життя.
18 Травня, 2021 р., 09:44
Генеральною Асамблеєю ООН на 74-й сесії була прийнята Резолюція А/74/L.86 «Підвищення безпеки дорожнього руху в усьому світі», відповідно до якої 2021-2030 роки проголошуються Другим Десятиліттям дій по забезпеченню безпеки дорожнього руху. Глобальною метою Десятиліття є скорочення кількостей смертей та травм у результаті дорожньо-транспортних пригод на 50 відсотків до 2030 року.
17 Травня, 2021 р., 10:33
ВИЗНАЧЕНО ГОЛОВНІ ПРИЧИНИ ДОРОЖНЬО-ТРАНСПОРТНИХ ПРИГОД В УКРАЇНІ

14 Травня, 2021 р., 17:49
Опіки. Невеликі опіки інтенсивно змочуйте холодною водою протягом 20 хвилин. Перевірено на практиці – невеликі опіки одразу ж зникають, якщо обпечене місце змочити власною уриною дитини.
05 Травня, 2021 р., 14:07
Кліщ – дрібна членистонога комаха класу павукоподібні. В світі налічується величезна кількість видів кліщів, які мешкають в абсолютно різних місцях по всій планеті. Ми ж поговоримо про лісового кліща, він живе в наших широтах і любить людську кров. Лісовий кліщ має вісім лапок і приплюснуте черевце, пофарбоване в коричневий або чорний колір, іноді з червоним обрамленням по периметру. Розмір лісового кліща 3-4 мм, основну частину займає тільце, а меншу голова з хоботком, яким він і впивається в шкіру.