17 Травня, 2021 р., 16:43
До відділу «Іванківське бюро правової допомоги» звертаються громадяни району із проханням надати роз’яснення щодо звільнення працівника за угодою сторін.

24 Березня, 2021 р., 16:41
До відділу «Іванківське бюро правової допомоги» звертаються громадяни району із проханням надати роз’яснення щодо стягнення аліментів в порядку наказного провадження.

17 Березня, 2021 р., 16:36
До відділу «Іванківське бюро правової допомоги» звертаються громадяни району із проханням надати роз’яснення щодо захисту прав споживачів.

02 Березня, 2021 р., 16:03
До відділу «Іванківське бюро правової допомоги» звертаються громадяни району із проханням надати роз’яснення чи потрібна довідка про стан здоров’я, що дозволяє дитині відвідувати дитячий садок після відсутності протягом кількох днів .