Чергова 8 сесія (28.05.2021)

№ VІІІ-8/665 Про внесення змін до Програми підтримки і розвитку підприємств житлово-комунального господарства Іванківської селищної ради та запобігання їх банкрутству на 2021 рік

№VІІІ-8/666 Про затвердження Порядку списання майна комунальної власності Іванківської селищної територіальної громади

№ VІІІ-8/667  Про внесення змін до переліку об’єктів комунальної власності Іванківської селищної територіальної громади першого типу, які можуть бути передані в оренду шляхом проведення електронних торгів (аукціону) у 2021 році

№VІІІ-8/668  Про затвердження Положення про порядок призначення на посади та звільнення з посад керівників підприємств,установ, закладів що належать до  комунальної власності Іванківської селищної територіальної громади

№VІІІ-8/669  Про внесення змін до Програми стимулюючих доплат працівникам КНП ІРР «Іванківська ЦРЛ» на 2021 рік

№VІІІ-8/670  Про внесення змін до  Програми підтримки творчих та обдарованих дітей закладів освіти Іванківської селищної територіальної громади на 2021-2025 роки», затвердженої рішенням Іванківської селищної ради від 24.12.2020 № VIII-2/50

 №VІІІ-8/671 Про утворення комунального закладу Іванківської селищної ради «Денний центр соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі(з кризовими кімнатами для цілодобового перебування)»

№VІІІ-8/672  Про припинення діяльності Кропивнянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Іванківської селищної ради

№ VІІІ-8/673 Про внесення змін до Положення про старосту

№VІІІ-8/674  Про затвердження старости сіл Макарівка,Мала Макарівка  Нові Макалевичі, Русаки

№ VІІІ-8/675 Про Програму висвітлення діяльності селищної ради, виконавчого комітету, посадових осіб та депутатів селищної ради у засобах масової інформації у 2021 році 

№ VІІІ-8/676 Про внесення змін до рішення Іванківської  селищної ради від 24.12.2020 №VIIІ-2/62 «Про бюджет Іванківської селищної територіальної громади на 2021 рік»

№ VІІІ-8/677 Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража по вул. Київська в смт Іванків, Вишгородського району, Київської області

№ VІІІ-8/678 Про надання дозволу на розроблення Детального плану території для експлуатації та розміщення  дорожнього сервісу в смт Іванків, Вишгородського району, Київської області  

№ VІІІ-8/679 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі  (на місцевості) нерозподілених та невитребуваних земельних ділянок і земельних часток (паїв) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва ТОВ «Ікс Агро Сіт»

№ VІІІ-8/680 Про укладання договорів оренди  на земельні частки (паї), власники яких померлі, а спадкоємці не визначені для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами сіл Варівськ, Рахвалівка, Людвинівка ПП «Корона-Сервіс +»

№ VІІІ-8/681 Про укладання договорів оренди  на земельні частки (паї), власники яких померлі, а спадкоємці не визначені для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами сіл Обуховичі, Станішівка ПП «Корона-Сервіс +»

№ VІІІ-8/682 Про укладання договорів оренди  на земельні частки (паї), власники яких померлі, а спадкоємці не визначені для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами села ОлізарівкаПП «Корона-Сервіс +»

№ VІІІ-8/683 Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), невитребувані земельні часки (паї), які знаходяться за межами сіл Олива, Старовичі, Захарівка ТОВ «Тріом Агро»

№ VІІІ-8/684 Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), невитребувані земельні часки (паї), які знаходяться за межами села Олізарівка ПП «Корона-Сервіс +»

№ VІІІ-8/685 Про  надання дозволу на розробленнятехнічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельна право постійного користування землею СГВК «Олізарівський» на умовах оренди

№ VІІІ-8/686 Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), невитребувані земельні часки (паї), які знаходяться за межами сіл Варівськ, Рахвалівка, Людвинівка ПП «Корона-Сервіс +»

№ VІІІ-8/687 Про продовження терміну дії рішення від 02.03.2017 року №  VII-23-738 Іванківської селищної ради, Іванківського району, Київської області  VII cкликання «Про продовження терміну дії рішення селищної ради від 27.08.2015р. № VI-79-4000 гр. Соколовському В.А.»

№ VІІІ-8/688 Про внесення змін до договору оренди землі

№ VІІІ-8/689 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Масловій Л.А.

№ VІІІ-8/690 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Мурзі А.М.

№ VІІІ-8/691 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Мурзі Н.В.

№ VІІІ-8/692 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Мурзі О.П.

№ VІІІ-8/693 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Пастуху В.Г.

№ VІІІ-8/694 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельноїділянки у власність для індивідуального садівництва гр. Мельнику А.В.

№ VІІІ-8/695 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Дідківському С.В.

№ VІІІ-8/696 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Антонюк А.Р.

№ VІІІ-8/697 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Антонюку О.А.

№ VІІІ-8/698 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Богдану В.А.

№ VІІІ-8/699 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Богдан Н.В.

№ VІІІ-8/700 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Борхаленко С.В.

№ VІІІ-8/701 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Глембоцькій Г.В.

№ VІІІ-8/702 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Гриценку В.М.

№ VІІІ-8/703 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Єрмоленку А.В.

№ VІІІ-8/704 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Єрмоленко І.М.

№ VІІІ-8/705 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Козаченко А.О.

№ VІІІ-8/706 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Козаченку В.М.

№ VІІІ-8/707 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Козаченко Г.І.

№ VІІІ-8/708 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Козяру В.В.

№ VІІІ-8/709 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Кононенку В.В.

№ VІІІ-8/710 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Ланчуку Б.Б.

№ VІІІ-8/711 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Лосю О.А.

№ VІІІ-8/712 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянськогогосподарства гр. Мурашко Г.П.

№ VІІІ-8/713 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Панасюку В.В.

№ VІІІ-8/714 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Педешку М.В.

№ VІІІ-8/715 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Радченко Ж.Ю.

№ VІІІ-8/716 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Радченку О.М.

№ VІІІ-8/717 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянськогогосподарства гр. Резанову Є.С.

№ VІІІ-8/718 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Рибі М.В.

№ VІІІ-8/719 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Романенку А.С.

№ VІІІ-8/720 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Романенку О.С.

№ VІІІ-8/721 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Романенку С.С.

№ VІІІ-8/722 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Семенюку Ю.В.

№ VІІІ-8/723 Про затвердження технічної документації   із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі(на місцевості) гр. Козяру В.В.

№ VІІІ-8/724 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Несін Р.Г.

№ VІІІ-8/725 Про затвердження технічної документації   із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі(на місцевості) гр. Свириденко Г.І.

№ VІІІ-8/726 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Степаненку С.М.

№ VІІІ-8/727 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Степаненку С.М.

№ VІІІ-8/728 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Резанову С.А.

№ VІІІ-8/729 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (намісцевості) гр. Іванченко В.В.

№ VІІІ-8/730 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (намісцевості) гр. Іванченко В.В.

№ VІІІ-8/731 Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки Коврак В.І

№ VІІІ-8/732 Про  надання дозволу на розробку технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості для будівництва, обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Беліку О.А.

№ VІІІ-8/733 Про  надання дозволу на розробку технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості для будівництва, обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Дразі О.С.

№ VІІІ-8/734 Про  надання дозволу на розробку технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості для будівництва, обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Малащенку М.Д.,гр.Малащенко О.Ю. та гр.Малащенку М.М.

№ VІІІ-8/735 Про  надання дозволу на розробку технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості для будівництва, обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Потаповій О.М.

№ VІІІ-8/736 Про  надання дозволу на розробку технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості для будівництва, обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Масльону С.І.

№ VІІІ-8/737 Про  надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Возній Л.В.

№ VІІІ-8/738 Про  надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Данилюк В.М.

№ VІІІ-8/739 Про  надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Дещенко Н.І.

№ VІІІ-8/740 Про  надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Козачині М.А.

№ VІІІ-8/741 Про  надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Козачині М.М.

№ VІІІ-8/742 Про  надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Колісник І.В.

№ VІІІ-8/743 Про  надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Лях О.К.

№ VІІІ-8/744 Про  надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Малюченко Ф.М.

№ VІІІ-8/745 Про  надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Мурзаєву М.Р.

№ VІІІ-8/746 Про  надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Мурзаєвій К.В.

№ VІІІ-8/747 Про  надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Потаповій О.М.

№ VІІІ-8/748 Про  надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Превор В.В.

№ VІІІ-8/749 Про  надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Романенку М.М.

№ VІІІ-8/750 Про  надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Лещенко С.В.

№ VІІІ-8/751 Про  надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Редьку М.Ю.

№ VІІІ-8/752 Про  надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Закатєєвій А.В.

№ VІІІ-8/753 Про  надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Трофименко А.О.

№ VІІІ-8/754 Про  надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Журбі О.М.

№ VІІІ-8/755 Про  надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Кислицькій І.П.

№ VІІІ-8/756 Про  надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Коваль Н.В.

№ VІІІ-8/757 Про  надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Коваль В.В.

№ VІІІ-8/758 Про  надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Коваль А.В.

№ VІІІ-8/759 Про  надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Ковалю О.М.

№ VІІІ-8/760 Про  надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Оденюк Ю.О.

№ VІІІ-8/761 Про  надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Оденюку І.М.

№ VІІІ-8/762 Про  надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Ходимчуку В.П.

№ VІІІ-8/763 Про  надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Ходимчук Л.М.

№ VІІІ-8/764 Про  надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянськогогосподарства гр. Ходимчук Є.В.

№ VІІІ-8/765 Про  надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Ходимчук В.В.

№ VІІІ-8/766 Про  надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Ткаченко Н.М.

№ VІІІ-8/767 Про  надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Кадун О.М.

№ VІІІ-8/768 Про  надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Юрчишену О.Ю.

№ VІІІ-8/769 Про  надання дозволу на розробку технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості для  ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Василенко Г.А.

№ VІІІ-8/770 Про  надання дозволу на розробку технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості для  ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Пособчуку І.О.

№ VІІІ-8/771 Про внесення змін до рішення сесії про надання дозволу на розробку технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості для  ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Процун Н.М.

№ VІІІ-8/772 Про  надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення та експлуатації об'єктів дорожнього сервісу гр. Голіковій А.О.

№ VІІІ-8/773 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в довгострокову оренду для будівництва та обслуговування будівель торгівлі гр. Реутовій Ю.А.

№ VІІІ-8/774 Про  надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр. Данилюк В.М.

№ VІІІ-8/775 Про  надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр. Дещенко Н.І.

№ VІІІ-8/776 Про звернення депутатів Іванківської селищної  ради VIІI скликання до Голови Верховної Ради України та депутатів Верховної Ради України щодо винесення на голосування та прийняття проекту Закону України про внесення змін до статті 3 Закону України «Про поводження з відпрацьованим ядерним паливом щодо розміщення, проектування та будівництва централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива реакторів типу ВВЕР вітчизняних атомних електростанцій» щодо пропорційного розподілу коштівна соціально-економічний розвиток прилеглих територій  (реєстр. № 4193 від 07.10.2020), поданого народним депутатом України Савчук О.В

       

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь