Позачергова 6 сесія (02.04.2021)

№ VІІІ-6/356 Про внесення змін до рішення селищної ради від 09.03.2021 VІІІ-5/342 «Про оголошення в місцях масового розмноження та вирощування потомства дикими тваринами «сезону тиші»

№ VІІІ-6/357 Про включення до переліку земельних ділянок для підготовки Лотів для продажу права оренди земельних ділянок на земельних торгах у формі аукціону  та надання дозволу на виготовлення відповідної документації

№ VІІІ-6/358 Про затвердження технічноїдокументації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки в оренду

№ VІІІ-6/359 Про затвердження технічної документації   із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Горбатенко Г.П.

№ VІІІ-6/360 Про затвердження технічноїдокументації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних ділянок в натурі (намісцевості) гр. Демченко К.Р.

№ VІІІ-6/361 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Денисенко Р.Г.

№ VІІІ-6/362 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр.Кузьменко О.М.

№ VІІІ-6/363 Про затвердження технічної документації   із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Лісовській О.В.

№ VІІІ-6/364 Про затвердження технічноїдокументації   із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Марченко О.А.

№ VІІІ-6/365 Про затвердження технічної документації   із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Печерському П.В.

№ VІІІ-6/366 Про затвердження технічної документації   із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Повторацькій Л.І.

№ VІІІ-6/367 Про затвердження технічної документації   із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Руденко Д.О.

№ VІІІ-6/368 Про затвердження технічної документації   із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Селегею П.М.

№ VІІІ-6/369 Про затвердження технічної документації   із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Харлану В.П.

№ VІІІ-6/370 Про затвердження технічної документації   із землеустрою щодо   встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі  (на місцевості) гр. Харлану В.П. 

№ VІІІ-6/371 Про затвердження технічної документації   із землеустрою щодо   встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі  (на місцевості) гр. Харлану В.П.

№ VІІІ-6/372 Про затвердження технічної документації   із землеустрою щодо   встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі  (на місцевості) гр. Харлану В.П.

№ VІІІ-6/373 Про затвердження технічної документації   із землеустрою щодо   встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі  (на місцевості) гр. Чиколовцю М.М.

№ VІІІ-6/374 Про затвердження технічної документації   із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі  (на місцевості) гр. Якименко Л.І.

№ VІІІ-6/375 Про затвердження проекту землеустроющодо відведення земельної ділянки у власністьдля ведення особистого селянського господарства гр. Дюльгерову В.М.

№ VІІІ-6/376 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр.Задліч В.І.

№ VІІІ-6/377 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьдля ведення особистого селянськогогосподарства  гр.Павленку В.Г.

№ VІІІ-6/378 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Печерському П.В.

№ VІІІ-6/379 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр.Селегею П.М.

№ VІІІ-6/380 Про  надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Вороні В.О.

№ VІІІ-6/381 Про  надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Тихонову М.В.

№ VІІІ-6/382 Про  надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Постригачу П.А.

№ VІІІ-6/383 Про  надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Хачатуровій В.З.

№ VІІІ-6/384 Про  надання дозволу на розробку  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Водоп'яновій М.В.

№ VІІІ-6/385 Про  надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Муравйовій М.А.

№ VІІІ-6/386 Про  надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Некраш В.В.

№ VІІІ-6/387 Про  надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Горбаченку Р.В.

№ VІІІ-6/388 Про  надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Грабчак В.С.

№ VІІІ-6/389 Про  надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Грабчак Л.В.

№ VІІІ-6/390 Про  надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Акименку О.В.

№ VІІІ-6/391 Про  надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Шерову О.Б.

№ VІІІ-6/392 Про  надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Бобляку Д.О.

№ VІІІ-6/393 Про  надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Борхаленку А.М.

№ VІІІ-6/394 Про  надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Галицькому В.В.

№ VІІІ-6/395 Про  надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Гриненку С.М.

№ VІІІ-6/396 Про  надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Ковтуненку Р.А.

№ VІІІ-6/397 Про  надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Кожем'яченку М.А.

№ VІІІ-6/398 Про  надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Корчаку С.М.

№ VІІІ-6/399 Про  надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Кравченку С.П.

№ VІІІ-6/400 Про  надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Крючкову В.С.

№ VІІІ-6/401 Про  надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Кучеренку В.В.

№ VІІІ-6/402 Про  надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Маринчуку І.М.

№ VІІІ-6/403 Про  надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Марксу Є.І.

№ VІІІ-6/404 Про  надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Островерхову С.В.

№ VІІІ-6/405 Про  надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Покотилу В.М.

№ VІІІ-6/406 Про  надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Полегеньку М.С.

№ VІІІ-6/407 Про  надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Постельзі І.Л.

№ VІІІ-6/408 Про  надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Прокопенку М.М.

№ VІІІ-6/409 Про  надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Раковському О.С.

№ VІІІ-6/410 Про  надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Редькіну А.І.

№ VІІІ-6/411 Про  надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Синюченку В.В.

№ VІІІ-6/412 Про  надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Сторощуку М.В.

№ VІІІ-6/413 Про  надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Талецькому А.В.

№ VІІІ-6/414 Про  надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Ткачуку І.Д.

№ VІІІ-6/415 Про  надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Філінському В.С.

№ VІІІ-6/416 Про  надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Шевченку С.М.

№ VІІІ-6/417 Про  надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Шереметі Я.В.

№ VІІІ-6/418 Про  надання дозволу на розробку технічної документації  із землеустрою щодо відновлення (встановлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості для  ведення товарногосільськогосподарського виробництва гр. Столерчук Ю.М. та Оборському О.М.

№ VІІІ-6/419 Про  надання дозволу на розробку технічної документації  із землеустрою щодо відновлення (встановлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості для  ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Горбачук Н.Г.

№ VІІІ-6/420 Про  надання дозволу на розробку технічної документації  із землеустрою щодо відновлення (встановлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості для  ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Ковалю Ю.А.

№ VІІІ-6/421 Про  надання дозволу на розробку технічної документації  із землеустрою щодо відновлення (встановлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості для  ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Пархоменку В.В.

№ VІІІ-6/422 Про  надання дозволу на розробку технічної документації  із землеустрою щодо відновлення (встановлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості для  ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Полякову В.М.

№ VІІІ-6/423 Про  надання дозволу на розробку технічної документації  із землеустрою щодо відновлення (встановлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості для  ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Поляковій Г.П.

 

№ VІІІ-6/424 Про  надання дозволу на розробку технічної документації  із землеустрою щодо відновлення (встановлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості для будівництва, обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Водоп'яновій М.В.

№ VІІІ-6/425 Про  надання дозволу на розробку технічної документації  із землеустрою щодо відновлення (встановлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості для будівництва, обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Дубас Г.Л.

№ VІІІ-6/426 Про продовження терміну дії рішення від 12.02.2019 року №VII-36-238 Кропивнянської сільської ради, Іванківського району, Київської області VII cкликання «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр. Крижанській А.С.»

№ VІІІ-6/427 Про продовження терміну дії рішення від 24.09.2015 року № VI-80-4082 Іванківська селищна рада Іванківського району Київської області VI cкликання «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  гр. Лещенку Р. О.»

№ VІІІ-6/428 Про продовження терміну дії рішення від 22.04.2016 року №VII-9-48 Кропивнянської сільської ради, Іванківського району, Київської області VII cкликання «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр. Ходимчуку О.Є.»

№ VІІІ-6/429 Про затвердження Програми "Поліцейський офіцер громади" на 2021 рік 

№ VІІІ-6/430 Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності Іванківської селищної територіальної громади першого типу, які можуть бути передані в оренду шляхом проведення електронних торгів (аукціону) у 2021 році

№ VІІІ-6/431 Про надання дозволу на передачу в оренду об’єкта комунальної власності

№ VІІІ-6/432 Про внесення змін до Програми забезпечення функціонування установ комунальної власності

№ VІІІ-6/433 Про затвердження розпорядження Іванківського селищного голови від 25.03.2021 №84 «Про утворення комісій з приймання-передачі майна комунальної власності Іванківської селищної територіальної громади»

№ VІІІ-6/434 Про затвердженн акту приймання-передачі автомобіля з балансу комунального підприємства «Іванківська центральна районна аптека №8» на баланс Іванківської селищної ради

№ VІІІ-6/435 Про утворення комунального закладу Іванківської селищної ради «Іванківська дитячо-юнацька спортивна школа»

№ VІІІ-6/436 Про утворення комунального закладу Іванківської селищної ради «Іванківський спортивний комплекс»

№ VІІІ-6/437 Про внесення змін до Комплексної програми забезпечення прав дітей та розвитку сімейних форм виховання "Щаслива дитина - успішна громада" Іванківської селищної ради на 2021 рік 

№ VІІІ-6/438 Про Програму створення та забезпечення функціонування системи збирання та утилізації побутових хімічних джерел струму на території Іванківської селищної ради на 2021-2025 роки»

№ VІІІ-6/439 Про затвердженнястарости сіл Старі Соколи, Нові Соколи, Красилівка, Потоки 

№ VІІІ-6/440 Про затвердження Положення про фінансово-господарський відділ Іванківської селищної ради

№ VІІІ-6/441 Про затвердження Положення про відділ з питань комунальної власності Іванківської селищної ради

№ VІІІ-6/442 Про внесення змін до  рішення селищної ради від 11.12.2020 № VІІІ-1/16 «Про утворення виконавчого комітету Іванківської селищної ради VIII скликання, визначення його чисельності та затвердження персонального складу»

№ VІІІ-6/443 Про внесення змін до рішення Іванківської  селищної ради від 24.12.2020 №VIIІ-2/62 «Про бюджет Іванківської селищної територіальної громади на 2021 рік»

№ VІІІ-6/444 Про дострокове припинення повноважень депутата Іванківської селищної ради VIII скликання Глущенка О.І.

№ VІІІ-6/445 Про звернення депутатів Іванківської селищної ради Вишгородського району Київської області до Міністерства розвитку  громад та територій України, народного депутата України Ольги Василевської-Смаглюк,

Державної агенції рибного господарства України

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь