5 сесія (09.03.2021)

№ VІІІ-5/234 Про  прийняття під нагляд та охорону земельних часток (паїв), власники яких померли, а спадкоємці не визначені на території с. Олізарівка

№ VIII-5/235 Про укладання договорів оренди  на земельні ділянки , власники яких померлі, а спадкоємці не визначені для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами с. Олізарівка ПП «Корона Сервіс +»

№VIII-5/236  Про укладання договорів оренди  на земельні ділянки сільськогосподарського призначення, власники яких померли, а спадкоємці не визначені для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами сіл Горностайпіль, Губин, Лапутьки ТОВ «СГВК Мрія»

№ VIII-5/237 Про укладення Договору суперфіцію з товариством з обмеженою відповідальністю «Обслуговування Будівництво Експлуатація Споруд Зв’язку»

№ VІІІ-5/238 Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), невитребувані земельні часки (паї), які знаходяться за межами сіл Шпилі, Білий Берег, Воропаївка, Зимовище ТОВ «Агро Рікко»

№ VІІІ-5/239 Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості), невитребувані земельні часки (паї), які знаходяться за межами сіл Кухарі, Підгайне, Яхнівка ТОВ «Боричів тік»

№ VІІІ-5/240 Про припинення права користування земельною ділянкою ТОВ «КОРОНА-СЕРВІС 1»

№ VІІІ-5/241 Про надання дозволу на розробку технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), невитребувані земельні часки (паї), які знаходяться за межами сіл Макарівка, Мала Макарівка, Русаки, Нові Макалевичі ТОВ «Лідер Земпром Агро»

№ VІІІ-5/242 Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), невитребувані земельні часки (паї), які знаходяться за межами сіл Горностайпіль, Губин, Лапутьки ТОВ «Ікс Агро Сіт»

№ VІІІ-5/243 Про надання дозволу на розробку технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), невитребувані земельні часки (паї), які знаходяться за межами сіл Дитятки, Зорин, Фрузинівка ТОВ «Ікс Агро Сіт»

№ VІІІ-5/244  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Войновській Н.М.

№ VІІІ-5/245  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної

ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Драгуну А.М.

 

№ VІІІ-5/246 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної

ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Дяченко Н.С.

 

№ VІІІ-5/247 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Каленіченко О.В.

 

№VІІІ-5/248 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Ковальчуку Д.К.

 

№ VІІІ-5/249Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Коноваленко А.С.

 

№VІІІ-5/250 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Кушніренку А.І.

 

№VІІІ-5/251 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр.Носатому Д.В.

 

№VІІІ-5/252 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Осипенку В.В.

 

№VІІІ-5/253 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Пархоменко Г.Р.

 

№ VІІІ-5/254Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів гр.Перенос Т.М.

№VІІІ-5/255 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування індивідуального гаража гр.Полюляху Ю.А.

№VІІІ-5/256 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Слободяник В.В.

№VІІІ-5/257 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Цехмейстер К.С.

№VІІІ-5/258 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Шевчук Н.М.

№VІІІ-5/259 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Шененку Р.В.

№VІІІ-5/260 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Якушенко О.А.

№ VІІІ-5/261 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Грищенко Н.В.

№ VІІІ-5/262 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Грищенку О.В.

№ VІІІ-5/263 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Гурському В.М.

№ VІІІ-5/264 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Давиденку В.В.

№ VІІІ-5/265 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Денисенку Б.І.

№ VІІІ-5/266 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Денисенко Я.Б.

№ VІІІ-5/267 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Зарицькій В.В.

№VІІІ-5/268 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Кирсею О.О.

№VІІІ-5/269 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Коваль Т.П.

№VІІІ-5/270 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Ковальчук Л.І.

№VІІІ-5/271 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Комаренку М.М.

№VІІІ-5/272 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр. Литвиненку С.М.

№VІІІ-5/273 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 49 років для сінокосіння і випасання худоби гр. Матвійчук Н.В.

№VІІІ-5/274 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Поляковій О.С.

№VІІІ-5/275 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Полякову С.П.

№VІІІ-5/276 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Псарюк-Яковенко Н.С.

№VІІІ-5/277 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Сировотці В.М.

№ VІІІ-5/278 Про передачу в приватну власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Биченок Л.Т.

№ VІІІ-5/279 Про  надання дозволу на розробку технічної документації  із землеустрою щодо відновлення (встановлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості для  ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Маркевичу В.І.

№ VІІІ-5/280 Про передачу в приватну власність земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Дудар С.О.

№ VІІІ-5/281 Про передачу в приватну власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Йовженко К.І.

№ VІІІ-5/282 Про продовження терміну дії рішення від 21.10.2019 року № 313 Димарської сільської ради,Іванківського району,Київської області  VII cкликання «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Поповській М.П.

№ VІІІ-5/283 Про продовження терміну дії рішення від 21.10.2019 року №310 Димарської сільської ради, Іванківського району, Київської області VII cкликання «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр. Поповському А.Г.

№VІІІ-5/284 Про передачу в приватну власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр.Прилепину О.Д.

№VІІІ-5/285 Про передачу в приватну власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Прилепину О.Д.

№ VІІІ-5/286 Про  надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в довгострокову оренду для будівництва та  обслуговування будівель торгівлі  гр. Близнюку А.С.

№ VІІІ-5/287 Про  надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Глембоцькій Г.В.

№ VІІІ-5/288 Про  надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодовідведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Голуб В.П.

№ VІІІ-5/289 Про  надання дозволу на розробку технічної документації  із землеустрою щодо відновлення (встановлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для  розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості гр.Груші В.М.

№ VІІІ-5/290 Про  надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в довгострокову оренду для розміщення та експлуатації об’єктів  дорожнього сервісу гр. Денисенку В.М.

 

№ VІІІ-5/291 Про  надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в довгострокову оренду для розміщення та експлуатації об’єктів  дорожнього сервісу  гр. Ільницькому Л.Л.

№ VІІІ-5/292 Про  надання дозволу на розробку технічної документації  із землеустрою щодо відновлення (встановлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості для  ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Коваленко Н.О.

№ VІІІ-5/293 Про  надання дозволу на розробку технічної документації  із землеустрою щодо відновлення (встановлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості для будівництва, обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Кононенко Г.І.

№ VІІІ-5/294 Про  надання дозволу на розробку технічної документації  із землеустрою щодо відновлення (встановлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості для  ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Кудрицькій М.М.

№ VІІІ-5/295 Про  надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Кушніренко К.Л.

№ VІІІ-5/296 Про  надання дозволу на розробку технічної документації  із землеустрою щодо відновлення (встановлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості для  ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Маркевичу В.І.

№ VІІІ-5/297Про  надання дозволу на розробку технічної документації  із землеустрою щодо відновлення (встановлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості для  ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Маркевич В.П.

№ VІІІ-5/298 Про  надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Овчаренко С.П.

№ VІІІ-5/299  Про  надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Сидоренко Л.М.

№ VІІІ-5/300 Про  надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Синиці І.І.

№ VІІІ-5/301 Про  надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Яковенко Л.І.

№ VІІІ-5/302 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Валерку А.О.

№ VІІІ-5/303 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Єфименко А.М.

 

№ VІІІ-5/304 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр.Жарській В.Д.

 

№VІІІ-5/305 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Козленко К.С.

№VІІІ-5/306 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Кучер К.С.

№VІІІ-5/307 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Морбицер А.Р.

№VІІІ-5/308 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр.Олійнику Л.М.

№VІІІ-5/309 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Половець Т.В.

№VІІІ-5/310 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр.Скуратівському П.І.

№ VІІІ-5/311 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодовстановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на  місцевості) гр.Андросову І.В.

№ VІІІ-5/312 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Гаращенко  Л.О.

№ VІІІ-5/313 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Гаращенко  Л.О.

№ VІІІ-5/314 Про затвердження технічної документації   із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Захарчук О.І.

 

№ VІІІ-5/315 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ільницькому  М.П.

№ VІІІ-5/316 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Комаренко В.Ф.

№ VІІІ-5/317 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр.Комаренко  О.Н.

№ VІІІ-5/318 Про затвердження технічної документації   із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Корж Л.П.

№ VІІІ-5/319 Про затвердження технічної документації   із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кулаковій М.І.

№ VІІІ-5/320 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Масюк  Л.О.

№ VІІІ-5/321 Про затвердження технічної документації   із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Матюшко М.М.

№ VІІІ-5/322 Про затвердження технічної документації   із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Матюшку П.П.

№ VІІІ-5/323 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Мельниченку М.Д.

№ VІІІ-5/324 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Мельниченку  М.Д.

№ VІІІ-5/325 Про затвердження технічної документації   із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Шокало О.В.

№ VІІІ-5/326 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельноїділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Коваленку Ю.М.

№ VІІІ-5/327 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Гавриленку М.М.

№ VІІІ-5/328 Про передачу в приватну власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  гр. Степанюк Г.М.

№ VІІІ-5/329 Про затвердження Положення про помічника-консультанта депутата Іванківської селищної ради та опис посвідчення

№ VІІІ-5/330 Про затвердження старости сіл Оране, Хочева, Степанівка 

№ VІІІ-5/331 Про зарвердження старости сіл Горностайпіль, Губин, Лапутьки 

№ VІІІ-5/332 Про внесення змін до  Положення про відділ культури, туризму, молоді та спорту Іванківської селищної ради

№ VІІІ-5/333 Про внесення змін до  Положення про відділ освіти Іванківської селищної ради

№ VІІІ-5/334 Про внесення змін до  Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства Іванківської районної ради "Іванківський центр медико-санітарної допомоги" на 2021 рік 

№ VІІІ-5/335 Про внесення змін до  Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства Іванківської районної ради "Іванківська центральна районна лікарня"  на 2021 рік

№ VІІІ-5/336 Про перейменування Централізованої бібліотечної системи

№ VІІІ-5/337 Про перейменування Районного будинку культури

№ VІІІ-5/338 Про внесення змін до рішення селищної ради від 27.01.2021  № VІІІ – 3/81 "Про перейменування комунальної установи Іванківської районної ради "Об'єднаний трудовий архів Іванківського району"

№ VІІІ-5/339 Про внесення змін до Програми проведення спортивно-масових заходів в Іванківській селищній територіальній громаді на 2021 рік 

№ VІІІ-5/340 Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Іванківська центральна районна аптека №8» на 2021 рік

№ VІІІ-5/341 Про внесення змін до рішення селищної ради від 19.02.2021 №VIII-4/140 "Про перейменування комунального некомерційного підприємства Іванківської районної ради "Іванківський центр  первинної медико-санітарної допомоги"

№ VІІІ-5/342 Про оголошення в місцях масового розмноження та вирощування потомства дикими тваринами «сезону тиші»

№ VІІІ-5/343 Про затвердження Програми розвитку автомобільного пасажирського транспорту та безпеки дорожнього руху на території Іванківської селищної територіальної  громади на 2021 рік

№ VІІІ-5/344 Про надання довволу на розроблення Детального плану території для будівництва об'єктів дорожнього сервісу в смт Іванків, вул. Поліська, Вишгородського району, Київської області 

№ VІІІ-5/345 Про внесення змін до Програми підтримки і розвитку підприємств житлово-комунального господарства Іванківської селищної ради та запобігання їх банкрутству на 2021 рік

№ VІІІ-5/346 Про внесення змін до Програми благоустрою населених пунктів  Іванківської селищної територіальної громади на 2021 рік

№ VІІІ-5/347 Про внесення змін до рішення селищної ради від 19.02.2021 № VІІІ-4/139 «Про припинення Фонду комунального майна Іванківського району шляхом його ліквідації»

№ VІІІ-5/348 Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності Іванківської селищної територіальної громади, які можуть бути передані в оренду без проведення аукціону у 2021 році

№ VІІІ-5/349 Про внесення змін до рішення селищної ради від 11.12.2020 № VІІІ – 1/8 «Про затвердження структури, загальної чисельності працівників апарату Іванківської селищної  ради та її виконавчого комітету, інших виконавчих органів ради»

№ VІІІ-5/350 Про затвердження Положення про преміювання, встановлення надбавок та надання  матеріальної  допомоги працівникам апарату Іванківської селищної ради  та її виконавчого комітету, інших виконавчих органів ради

№ VІІІ-5/351 Про затвердження Положення про Подяку Іванківської селищної ради

№ VІІІ-5/352 Про затвердження Положення про зміст, опис та порядок використання символіки Іванківської селищної територіальної громади

№ VІІІ-5/353 Про Програму проведення в Іванківській селищній територіальній громаді заходів з нагоди відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат та інших подій у 2021 році

№ VІІІ-5/354 Про внесення змін до рішення Іванківської  селищної ради від 24.12.2020 №VIIІ-2/62«Про бюджет Іванківської селищної територіальної громади на 2021 рік»

№ VІІІ-5/355 Про звернення депутатів Іванківської селищної  ради Вишгородського району Київської області до Кабінету міністрів України, народного депутата України Ольги Василевської-Смаглюк, Київської обласної державної адміністрації та Київської обласної ради,Вишгородської районної ради

 


 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь