3 позачергова сесія (27.01.2021)

 

VІІІ-3/76

Про визнання повноважень депутатів Іванківської селищної ради Вишгородського району VIII скликання

VІІІ – 3/77

Про затвердження старости сіл Кухарі, Підгайне, Яхнівка

VIIІ- 3/78

Про внесення змін до рішення Іванківської  селищної ради від 24.12.2020 №VIIІ-2/62«Про бюджет Іванківської селищної територіальної громади на 2021 рік»

№ VIII-3/79

Про виділення коштів з бюджету Іванківської селищної територіальної громади

VІІІ – 3/80  

Про затвердження передавальних актів сільських рад Іванківського району Київської області

VІІІ – 3/81

  Про перейменування комунальної установи Іванківської районної ради «Обєднаний трудовий архів Іванківського району»

VІІІ – 3/82

 Про перейменування комунального підприємства Іванківської районної ради «Екогоспресурс»

VІІІ – 3/83

 Про перейменування комунального підприємства Іванківської районної ради «Іванківводоканал»

VІІІ – 3/84

Про затвердження Статуту комунального підприємства "Іванківське комунальне управління водного господарства"

VІІІ – 3/85

Про внесення змін до Статуту комунального підприємства Іванківської селищної ради «Виробниче управління житлово-комунального господарства»

VІІІ – 3/86

Про перейменування Іванківського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) на комунальну установу Іванківської селищної ради «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)»

VІІІ – 3/87

Про затвердження Статуту комунального підприємства «Іванківська центральна районна аптека № 8»

VІІІ – 3/88

Про закріплення майна комунальної власності Іванківської селищної територіальної громади на праві господарського відання та оперативного управління

№  VIII-3/89

Про передачу автомобіля з балансу Комунального підприємства «Іванківська центральна районна аптека№8» на баланс Іванківської селищної ради

VІІІ - 3/90

Про припинення комунального підприємства «Іванківська центральна районна аптека № 8» шляхом його ліквідації

VІІІ-3/91

 Про Програму організації та проведення суспільно корисних робіт  для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді виконання суспільно корисних робіт у населених пунктах Іванківської СТГ на 2021-2022 роки

VІІІ – 3/92

Про перейменування закладів освіти Іванківської селищної ради

№  VІІІ – 3/93 

Про внесення змін до рішення селищної ради від 11.12.2020 № VІІІ – 1/8 «Про затвердження структури, загальної чисельності працівників апарату Іванківської селищної  ради та її виконавчого комітету, інших виконавчих органів ради»

 №  VІІІ – 3/94                                    

Про затвердження Положення про відділ організаційного забезпечення

Іванківської селищної ради

VІІІ – 3/95

Про затвердження Положення про відділ кадрового забезпечення Іванківської селищної ради

VІІІ – 3/96

Про затвердження Положення про юридичний відділ Іванківської селищної ради

VІІІ – 3/97

Про внесення змін до  рішення селищної ради від 11.12.2020 № VІІІ-1/16 «Про утворення виконавчого комітету Іванківської селищної ради VIII скликання, визначення його чисельності та затвердження персонального складу»

VІІІ – 3/98

Про затвердження положення про центр надання адміністративних послуг Іванківської селищної ради

VІІІ – 3/99

Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через «Центр надання адміністративних послуг Іванківської селищної ради»

VІІІ – 3/100

Про затвердження Положення про відділ з питань агропромислового розвитку та регулювання земельних відносин Іванківської селищної ради

VІІІ –3/101 

Про внесення змін до рішення селищної ради від 11.12.2020 «Про план діяльності Іванківської селищної ради з підготовки проєктів регуляторних актів на 2021 рік»

VІІІ – 3/102

Про  Комплексну програму заходів, спрямованих на недопущення занесення вірусу африканської чуми свиней на територію Іванківської селищної ради у 2021-2022 роках

VІІІ – 3/103

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.Єщенко Р. А.

 

VІІІ – 3/104

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.Белік Т. О.

VІІІ – 3/105

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.Власковій Г. М.

VІІІ – 3/106

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.Грицаєнко Т. М.

VІІІ – 3/107

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.Копитіну І.А.,Копитіній С.І.,Копитіну В.І.,Копитіній Х.І.

VІІІ – 3/108

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.Паламарчуку Д. М.

VІІІ – 3/109

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.Поливач Н.М.

VІІІ – 3/110

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.Потієнко Л. В.

VІІІ – 3/111

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.Потієнко Л. В.

VІІІ – 3/112

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.Ранг О. Л.

VІІІ – 3/113

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.Шор А.С.

VІІІ – 3/114

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.Ясько Н.П.

VІІІ – 3/115

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Гордієнко І.К.

VІІІ – 3/116

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Голубенко О.М.

VІІІ – 3/117

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Глембоцькому В.А.

VІІІ – 3/118

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Глембоцькій О.В.

VІІІ – 3/119

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Кононенко Т.Г.

VІІІ – 3/120

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр.Костюченко Г.А.

VІІІ – 3/121

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр.Настенко Н.О.

VІІІ – 3/122

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Олексієнко Т.М.

VІІІ – 3/123

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Ранг О.Л.

VІІІ – 3/124

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Самусенко І.В.

VІІІ – 3/125

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр.Сироті М.М. та Андрейченко С.С.

VІІІ – 3/126

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Стойковій І.І.

VІІІ – 3/127

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Гавриленко Н.В.

VІІІ – 3/128

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Грушецькій М.О.

VІІІ – 3/129

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Демяновському В.Д.

VІІІ – 3/130

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Марченко Л.А.

VІІІ – 3/131

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.Мартиненко К.Ю.

VІІІ – 3/132

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.Пархоменку І.І.

VІІ-3/133

Про затвердження переліку об’єктів соціального призначення Іванківської селищної територіальної громади,  на які необхідно спрямувати кошти, передбачені статтею 3 Закону України «Про поводження з відпрацьованим ядерним паливом щодо розміщення, проектування та будівництва ЦСВЯП реакторів типу ВВЕР вітчизняних атомних електростанцій»

№ VIII-3/134

Про звернення депутатів Іванківської селищної  ради VIІI скликання до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо недопущення збільшення вартості енергоносіїв ( газу, електроенергії)
№ VIII-3/135

Про звернення депутатів Іванківської селищної  ради Вишгородського району до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, народного депутата України Ольги Смаглюк-Василевської та Міністерства розвитку громад та територій України

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь