Рішення засідання виконкому № 4 від 05.03.2021

89.

Про утворення та затвердження складу міждисциплінарної команди для організації соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

90.

Про надання дозволу на продаж  частини квартири.

91.

Про надання дозволу на продаж будинку та земельної ділянки.

92.

Про надання дозволу на дарування квартири неповнолітній дитині.

93.

Про вартість харчування дітей та розмір батьківської плати за харчування в дошкільних групах навчально-виховних об’єднань та закладах дошкільної освіти Іванківської селищної ради в 2021 році.

94.

Про  схвалення проєкту рішення селищної ради «Про внесення змін до Програми проведення спортивно-масових заходів в Іванківській селищній територіальній громаді на 2021 рік».

95.

Про схвалення проєкту рішення селищної ради «Про внесення змін до  Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Іванківська центральна районна аптека № 8» на 2021 рік».

96. Про  виділення коштів.
97. Про виділення коштів.
98. Про виділення коштів.
99.

Про схвалення проєкту рішення селищної ради «Про внесення змін до  Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства Іванківської районної ради «Іванківський центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2021 рік».

100.

Про схвалення проєкту рішення селищної ради «Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства Іванківської районної ради «Іванківська центральна районна лікарня» на 2021 рік».

101.

Про присвоєння поштової адреси.

102.

Про присвоєння поштових адрес.

103.

Про проєкт Програми розвитку автомобільного пасажирського транспорту та безпеки дорожнього руху на території Іванківської селищної територіальної  громади на 2021 рік.

104.

Про схвалення проєкту рішення селищної ради «Про внесення змін до Програми підтримки і розвитку підприємств житлово-комунального господарства Іванківської селищної ради та запобігання їх банкрутству на 2021 рік».

105.

Про схвалення проєкту рішення селищної ради «Про внесення змін до Програми благоустрою населених пунктів Іванківської селищної територіальної громади на 2021 рік».

106.

Про зобов’язання  комунального підприємства Іванківської селищної ради «Виробниче управління житлово-комунального господарства» здійснити демонтаж незаконно встановлених споруд.

107.

Про проведення двомісячника благоустрою населених пунктів Іванківської селищної територіальної громади.

108. Про схвалення проєкту рішення «Про внесення змін до рішення Іванківської селищної ради від 24.12.2020 №VIIІ-2/62 «Про бюджет Іванківської селищної територіальної громади на 2021 рік».
109.

Про схвалення проєкту Програми проведення в Іванківській селищній територіальній громаді заходів з нагоди відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат та інших подій у 2021 році.

110. Про  виділення коштів.
111. Про  виділення коштів.
112. Про  виділення коштів.
113.

Про затвердження відтисків печаток центру надання адміністративних послуг Іванківської селищної ради.